1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań. Na prawdę przeglądnąlem forum w poszukiwaniu odpowiedzi:-)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez erboka, Marzec 22, 2009.

1. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

1. Jak mogę sprawdzić w jaki sposób jest przerobiona moja konsola? Wiem, dziwne pytanie. Mogę powiedzieć że działa mi HAWX:)

2. Wiem, że niektóre gry z pierwszego xboxa działają na x360, czy można normalnie wypalić taką grę i odpalić?

3. Kolejne dziwne pytanie: czy istnieje emulator PS2 dla x360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
  4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zalezy jaki hawk ci dziala?? jak ten nie modowany to masz albo ixtreme 1.51 (jak byla przerobiona niedawno - ten soft jest chyba od 2 tygodni) albo stray xtreme (jak konsola jest uzywana i dawno przerabiana)
    sprawdz na jakies starszej grze jeszcze compatybulnej z ixtreme (w zasadzie wszytskie ktore wyszly do lutego 2009) jak ci odplai to masz ixtreme 1.51 - jak nie to masz niebezpieczna wersje xtreme

5. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wygląda na 1.51 (cokolwiek to znaczy:) nie znam się na tym i dzięki wam za pomoc, to chyba najkonkretniejsze forum jakie spotkałem.

Oryginalne gry na xboax 1 są tak tanie że można je spokojnie kupowac kupować.

Jeszcze raz big thankx za pomoc.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    kiedy przerabiales??

7. erboka

erboka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola nie jest nowa, a przerobiona była tydzień temu:) Koleś powiedział że wymienił Liteon-a i coś tam jeszcze niestety nie za bardzo wiem o czym mówił:) Coś wspomniał że jest nowe oprogramowanie i każda gra powinna działać.

Wczytywanie...

Poleć forum