1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damianklb, Czerwiec 22, 2014.

1. Damianklb

Damianklb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kluczbork
    Witam. Moje pytanie jest z czystej ciekawości. Każdy panikuje na temat tego bana. Mam xbox z rgh i złapał bym bana i niby nie można na banie grać w xbl ale na rgh też nie można to czemu ludzie panikuja??? A tak z ciekawosci. złapał bym bana na rgh to co by sie wtedy z konsola stało?? Bo xbl mi chyba nie zablokujaa hehe żart. Ale tak poważnie jak ban złapany na rgh to co wtedy sie dzieje z konsola?? Moge dalej grać solo?? jak przed banem

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    sory ale bana powinieneś dostać z nie szukanie takiego tematu na forum a przynajmniej upomnienie, prawie zawsze nowe osoby zakładają taki temat zamiast poszukać w istniejących zaśmiecając tym forum http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-mnie-zbanuj-tu-znajdziesz-odpowiedz-ban-faq-31449/ pod tym linkiem jest wszystko opisane
    pozdrawiam temat do zamknięcia http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-uzywac-szukajki-poradnik-51677/

Wczytywanie...

Poleć forum