1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat dysku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ramzesor, Maj 7, 2009.

1. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, naczytałem się trochę o tych dyskach do x360 i mam lekki mentlik, dlatego proszę o oświecenie mnie.
    1. Czy mogę kupić jakikolwiek dysk 3,5 i będzie on funkcjonował dobrze? (jaka cena, bo potrzebuje jak najmniejszy dysk tylko dla dodatku do GTA)
    2. Czy potrzebuję jakiś kabelków (jaka cena?)
    3. Obudowa jest obowiązkowa?
    4. Czy bardziej mi się opłaca kupić jakiś dysk, czy lepiej kupować oryginalny M$
    5. Dodatek The Lost and Damned można ściągnąć tylko przez XBL, nie da się przez PC i przerzucić na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Za dobrze sie nie znam na tym, ale sprobuje udzielic Ci odpowiedzi:
    1. Nie wiem, ktore dokladnie dyski wspolpracuja. Musza miec takie same pojemnosci jak oryginalne dyski microsoftu. Musza tez byc odpowiednio sformatowane.
    2. Jakis potrzebujesz
    3. Obudowa nie jest konieczna, wystarczy sama podlaczenie.
    4. Taniej jest kupic dysk i go przerobic, lub kupic juz przystosowany na allegro.
    Z koli bedziesz 100% bezpieczny posiadajac oryginalny dysk.
    5. Wylacznie przez XBL, ba, trzeba jeszcze zaplacic za niego chyba 1600 MS Points

4. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do 4 pkt, bezpieczny pod jakim względem? Bana na konsole, czy może uszkodzić konsole?

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    1. Do X'a 3.5'' dysku nie podłączysz, tylko 2.5'' i nie jakikolwiek, tylko wybrane modele działają - użyj szukajki, było to już wielokrotnie opisywane.
    2. Kabelki potrzebujesz. Cena to 10-15 zł na Allegro jak dobrze trafisz. Jak źle to nawet po 35 zł widziałem.
    3. Obudowa to tylko kwestia estetyczna :)
    4. Zależy jak na to spojrzeć. Bo jeśli akurat przez nieoryginalny dysk dostaniesz bana, a chcąc korzystać z XBL będziesz zmuszony do kupna nowej konsoli, to bardziej opłaca się od razu kupić oryginalny, nawet używany dysk od M$. Albo jeśli masz jakieś 350 zł to zestaw jak ja ostatnio na Allegro wychaczyłem, czyli 60GB + 13 miesięcy GOLDa + Headset + kabel do LANa.
    5. Tylko przez XBL i kosztuje 1600 MP, czyli jakieś 60 zł po przeliczeniu (4200 MP za jakieś 150 zł).
    Pomogłem? :DD

6. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oj nie wiem jedyna możliwośc to kupienie oryginalnego GTA IV i kupic dodatek
    słyszałem że tylko HDD 20 i 120 GB są kompatybilne do lączenia z kompem i po zgraniu dodatku na HDD musisz zaakceptować online dodatek czy jakoś tak
    też bardzo chciałem posiadać TLaD ale odpuściłem

7. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    1. Do dodatku do GTA , tylko dysk microsoftu , ewentualnie dysk WD serii Bevs .
    2. Tak , kabel do połaczenia dysku z xboxem , cena groszowa ( 20-30 zł)
    3. NIE
    4. Jak do gier to oryginalny microsoftu albo ten WD , jak do filmow muzyki i nic wiecej to kazdy inny , działają i 3,5 i 2,5 calowe .
    5. TYLKO XBL, nawet jak masz przerobiona konsole , i uda ci sie zgrac z sieci na dysk GTA TLD , to i tak tego nie uruchomisz ...

8. eikoden

eikoden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    Zapraszam na gg jeżeli szukasz dysku, mam prawie wszystko co ci jest potrzebne ;d
    I gry z xbox1 będą działać.

Wczytywanie...

Poleć forum