1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat guitar hero / rock band

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kichu93, Styczeń 24, 2011.

1. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam zamiar kupić w najbliższym czasie zestaw perksuja + mikrofon z zestawu world tour, jest na allegro za 249zł. Ale grając wczoraj w rock banda na headseacie i gitarze naszła mnie myśl - ale zaraz - czy ten mikrofon będzie współpracował z rock bandem? Ponieważ w grze pojawiają się takie kółeczka do naciskania (tamburyno ) a na mikrofonie nie wypatrzyłem żadnego takiego przycisku ? Jak to działa - ruszy czy nie? No i jak to jest jeszcze, bo mikrofon jest podłączany na usb, to może on jest jakoś nie wiem, zsynchronizowany z padem i normalnie się naciska A? Mowa tutaj o takim mikrofonie http://2urdoor.co.uk/shop/images/GHWorldTour-Mic.jpg

A teraz kolejne pytanie: Za cholerę nie mogę odpalić rock banda the beatles żeby pograć na gitarce i headsecie ( multiplayer z kumplem ) bo jest napisane że muszę podpiąć po jednym mikrofonie dla każdego gracza... czyli jak w beatlesach spiewało 3 chłopa to muszę mieć przy każdym instrumencie headset podpiety? . jeśli tak to bez sensu.

No i kolejne tym razem dotyczące Rock Band - Green Day. Czy tam nie ma już takiego problemu ? można po prostu pograć że jedna osoba śpiewa, jedna gra na gicie a kolejna na perkusji? Bo np. tam też B.J. gra na gitarze i śpiewa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Zły dział, nie jesteś świeżakiem...

/Przeniesione...

4. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Z headsetem da sie spiewac w gh,ale nie moze byc on podlaczony do gitary na ktorej grasz,tylko innej lub pada. Jesli chodzi o perkusje,nie mam pojecia.

5. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W rb headset też daje radę, po prostu zamiast uderzać musisz naciskać A na padzie . Odradzam perkusję z WT , są bardzo wadliwe . Zaopatrz się od band hero w górę. Pozdrawiam

6. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dymek to w takim razie usuń jeszcze jeden temat który załozyłem taki w dziale dyskusja na temat gier -> pomoc. Bo mi się coś poj**ało ;/

Co masz na myśli pisząc wadliwe? perkusja od band hero jest droższa bo kosztuje 299zł a tutaj za 249zł mam z mikrofonem, o ile w ogóle takie perkusje plastikowe mogą być nieawaryjne. Bo jak grałem trochę na prawdziwych garach to boję się ze rozniosę to na "drzazgi "

Antek22 - to że da się śpiewać z headsetem to wiem, bo obecnie tak przechodzę gre z bratem, ale jakoś nie wiem, opóźnienia ma ten headset, i czuję się z nim na głowie jak jakaś Mandaryna :p

7. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niech mi ktoś przeniesie ten temat do "dla świeżaków" bo tutaj nic nikt nie odpisuje ;|

i teraz mam dylemat, bo nie wiem jak jest z wadliwością tego setu z world tour, i myślę nad zakupem perkusji z band hero, na prawdę warto tyle dopłacać?

8. kichu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cholera, przyszedł mi dzisiaj drum kit z world tour i nie wiem czemu jak uderzam w żółty talerz to jednocześnie uderza mi czerwony pad :/ sprawdzałem na wielu kompletach baterii nawet na nowych i **** ;/ Macie może jakąś radę na to ? czy mam pisać kolesiowi że dostałem uszkodzony? ;/ I przenieście mi ten temat do działu dla swieżaków bo tutaj nikt nigd nikt mie nie odpisał od momentu przeniesienia...

Wczytywanie...

Poleć forum