1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat Kinecta :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez masoxlaso, Grudzień 14, 2010.

1. masoxlaso

masoxlaso Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam powracam na forum, bo uff dawno tu nie byłem.
    Mam zamiar kupić kinecta ale troszkę się boje mianowicie, mam Xbox 360 Elite JASPERA przerobionego softem 1.7 Ixtreme czy jak kto woli 1.1 LT :).
    Czy będe mógł od razu podłączyć i bez niczego sobie grać ? Czy pirackie gry "Ruchowe" nomalnie będą działać i wszystko ?
    Czy potrzeba dużo miejsca przy zabawie z tym cackiem ?? Bo akutalnie miezskam w bloku :pP ale buduje dom i tam już jak coś będzie full miejsca do gry...
    OPŁACA SIĘ WGL ?? TO KUPOWAĆ ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Musisz wgrac najnowszy dash ktory dodaje obsluge kinecta i gry kinectowe beda smigac.
    Ale ten najnowszy dash dodaje tez zabezpieczenie ap2.5 i najnowsze gry sie wtedy nie odpala i zostaniesz oflagowany offline - zeby tego uniknac musisz wgrac nowy LT+
    Jesli chcesz grac z rodzina lub znajomymi to oplaca sie kupic. na dwoch graczy potrzeba z 2,5m, a dla jednego z 1,8m.

Poczytaj: http://xboxforum.pl/kinect-f153/

Wczytywanie...

Poleć forum