1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat RGH (od "nooba")

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DreamerDream, Grudzień 13, 2012.

1. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam XBoxa 360 przerobionego RGH2 i mam na konsoli tylko XEXMENU więc postanowiłem powgrywać co nieco, ale nie wiem do końca niektórych rzeczy. Trochę żem poczytał na forum i pojawiło mi się parę pytań

1.Wg tego http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/ Aby uruchamiać gry bez płyty muszę je specjalnie konwertować i dać na dysk w konsoli (ewentualnie grać przez dysk podpięty na USB), ale nie potrzebuje do tego jakiegoś dodatkowego programu? Bo przecież nowsze gry mają różne zabezpieczenia, czy po prostu one działają tylko jak się ma lt?

2. Czy tak samo jest z grami arcade? (Pomijając, że trzeba je odblokowywać)

3. Czytając poradnik na forum FREESTYLE DASH używa się tylko do Homebrew (jak np. emulatory) a DASHLAUNCH tylko do pluginów?

4. Emulator XBoxa patrzałem na ten poradnik http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-instalacja-emulatora-xbox1-na-jtag-xbox-105665/ i ja już mam folder HDDX z plikami. Czy ja to mam z oryginalnego emulatora? (Osoba, która mi przerabiała xboxa nie wgrywała mi żadnych innych programów niż xexmenu) I czym się różni oryginalny od schakowanego?

5. Włączanie się konsoli (jeśli dobrze rozumiem, to Boot Time) po przeróbce konsola różnie się włącza, zazwyczaj kilka/kilkanaście sekund, czasami nie cała minuta, a rzadko zdarza się, że konsola długo się włącza. jednak zauważyłem, że włączenie pada, gdy konsola się uruchamia powoduje bardzo szybkie włączenie się konsoli (czasami kilka sekund po włączeniu przycisku uruchamiania pada). Czy to są normalne zjawiska?

6. Jak się wgrywa DLC? Trzeba do specjalnego folderu kopiować tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    1. konwertujesz obraz ISO gry, wrzucasz na dysk konsoli lub usb i grasz. zabezpieczenia nie maja tu nic do rzeczy. to nie LT.
    2. arcade nie konwertujesz. po prostu wrzucasz na dysk i odpalasz.
    3. FSD uzywa sie do wszystkiego. z niego odpalasz gry i zarzadzasz konsolą.
    6.tak. masz tutek do tego.

Wczytywanie...

Poleć forum