1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan na temat xbla compilation disc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez errorek3, Styczeń 14, 2010.

1. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Witqm.
    Kupilem sobie xbla compilation disc, ta ktora byla kiedys dolaczana do xboxa arcade. No i mam kilka pytan:
    1. Dlaczego z tylu pudelk jest 5 obrazkow z tych 5 gier arcade i jest napisane: plus five trial games? Przeciez te gry to full wersje. Moge zdobywac achievementy.
    2.gram w luxor 2 w tryb adventure. Jestem na stage'u chyba 3 i konca nie widac :D ktosz was moze przeszedl ta gre i wie ile jest tam stage'ow?
    3.probowalem zgrac ta gre na dysk. Wszystko robie dobrze ale zacina sie na 0% i ze niby mam pezeczyscic plyte szmatka. Plyta ma troche rys, ale zeby na % wywalalo blad?

Pozdro i z gory dzieki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ???

Wczytywanie...