1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat Xbox 360 RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DoubleShoot, Czerwiec 25, 2016.

1. DoubleShoot

DoubleShoot Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Wczoraj dotarła do mnie paczka z xbox 360 SLIM z RGH. zauważyłem że jak włączę konsolę to ona przez jakieś 30 sekund piszczy przestaje i znowu piszczy a potem normalnie się uruchamia. to świadczy o jakiejś usterce? i 2 pytanie gdy gram to temperatura Procesora Grafiki i Ramu sięga do 80 stopni celsjusza. to są dobre temperatury? i ostatnie pytanie. mam dysk 80gb z laptopa ten mały. jak go skonfigurować aby śmigał pod xboxem 360 z rgh? z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    I po co robisz multiki?
    http://xboxforum.pl/members/boxumaster.148931/
    Ban na obydwa konta!

Wczytywanie...

Poleć forum