1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań na temat xbox'a ;D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Slavek, Lipiec 25, 2009.

1. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich ! Niedługo kupuje xbox'a 360 i mam w związku z tym dwa pytania :) Po pierwsze chce się upewnić czy wszystkie obecnie sprzedawane w sklepach Arcade to jaspery ? I drugie pytanie jak jest z ich awaryjnością. Na forum czytałem , że są mało awaryjne , moi trzej koledzy mają 360'tki, i wszystkie śmigają. Jeden kolega odradza mi przeróbki, mówi że się zepsuje (RROD) i klapa , a tak oddaje na gwarancje i po kłopocie. Dużo osób na forum złapało rroda na jaspe'rze ? Pytam się ponieważ nie mogę się zdecydować czy po kupnie przerabiać konsolę ;/ Z góry dzięki za pomoc :D pozdro slavek :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    nie wiadomo jeszcze jak z jasperem za młody jest a co do przerobki to jeszcze się nie zdażyło żeby MS sprawdził czy jest przeróbka i odesłał konsole więć jeśli jest plomba to naprawiają nie ważne czy jest przerobiony a i co do tego czy wszystkie sklepy sprzedają jaspera to nie wiadomo jeśli pisze jasper to jest to jasper ale może ktoś sprzedawać falcona .

4. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To po prostu jak będę w sklepie to sprawdzę to sposobem podanym na forum :D
    A tak jeszcze spytam twoja konsola jest przerobiona ? :) I czy przed przeróbką lepiej poczekać z miesiąc (chodzi mi o wady fabryczne) ?

5. kanciak

kanciak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja kupiłem jaspera od razu przerobione Iextreme 1.6, mam 6miesiecy gwarancji od sklepu i gdy ta się skończy kolejna od microsoftu (nie naruszony plomby). Wiec się nie martwie ze się psuje.

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kup sobie od razu przerobionego najlepiej z Mobisoftu.

7. Kijanka360

Kijanka360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poland.
    Dokładnie, bardzo dobry sklep. Też tam kupowałem. Polecam!

8. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeżeli nie żal Ci kasy na gry do xboxa (wydatek rzędu 150-200zł na necie 130-200zł chodzi o nowe tytuły :p) to nie przerabiaj konsoli ja czekam aż mi się skończy gwara od M$ i wtedy przerabiam mam obok sklep który wymienia gry do PS2, PS3, Xboxa, Xboxa 360 więc kupiłem 3 gry i wymieniam :) (oprócz fify .)

9. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też kupiłeś konsole z mobisoftu ?
    Kod:
    http://mobisoft.com.pl/nowy-xbox360-arcade-hdmi-65nm-jasper-ixtreme-jasper-p-44.html
    ' Konsole są całkowicie zbudowane w nowej technologii 65nm (GPU i CPU) oraz mają poprawione chłodzenie dzięki czemu są bezawaryjne (ROD już nie występuje) oraz pobierają mniej prądu w porównaniu do swoich poprzedników falconów. ' to w każdym jasperze takie chłodzenie jest czy tylko u nich ??
    I jak myślicie czy rrod w nich już nie występuje ??

10. kanciak

kanciak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja kupiłem od gry-sky_pl też maja dobrą ofertę i mają swój sklep w bydgoszczy. osobiście polecam ich, miły kontakt i szybka wysyłka na konsole czekałem 1 dzień.

11. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Z tego co wiem to każdy Jasper ma poprawione chłodzenie poza tym nikt jeszcze RROD'a nie złapał i prawdopodobnie tak będzie czas pokaże

12. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  13. kanciak

kanciak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konsole mam już koło miesiąca gram na niej od 4 do 6h dziennie i na razie nie ma problemów. A jeśli będą to tak jak pisałem w poprzednim poście mam 6 miesięcy gwarancji ze sklepu ( gwarancja wydrukowana na kartce A4 z pieczątką, i podpisem sklepu+paragon) a jeśli gwarancja sklepowa się skończy to mam również gwarancje microsoftu ponieważ plomby są nie naruszone. Pozdrawiam

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak chcesz przerobić to bierz Jaspera. Grałem na nim w GTA 4 z płyty przez 12 godz. i był tylko lekko ciepły :)

15. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  16. ToMaSz90

ToMaSz90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
  17. Maraspol

Maraspol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żnin
    A więc tak...wedlug mnie najlepiej kupic nowy sprzet...w podanej aukcji masz kilka minusow i plusow... minusty to:
    -uzywana konsola
    -maly dysk moze swiadczyc o starszej wersji konsoli (falcon czy jasper ? raczej falcon)
    -na 20gb prawie nic nie zmiescisz
    - przewodowy pad (zalezy od uzytkownika czy cche sie meczyc z kablami)
    plusy:
    + 6 oryginalnych gier
    plus i minus;
    -+zalezy od ciebie czy chcesz miec przerobiona konsole jesli nie to wybor nalezy do ciebie jesli tak to zrezygnuj i kup cos nowszego :)

dodam jescze ze obeznie najlepsza wersja konsoli jest jasper , falcony sa strasznie awaryjne..

to bybylo na tyle :) oczywiscie to moje zdanie :) pozdrawiam

18. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie mnie te gry podkusiły ale też raczej jestem za nową konsolą tylko w moim mieście (Włocławek) to kupno chyba z cudem graniczy :D Tylko ciągle mi ta przeróbka nie daje spokoju ;/

19. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapytaj się siebie, czy będziesz w stanie wydać 1000zł w ciągu roku na gry.

A o tym klocu z allegro zapomnij, to moze nawet nie być falcon.

20. Slavek

Slavek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem się spytać o jeszcze jedno :D Te nowe jaspery wychodzą z napędami Lite on ? Da się je przerobić nie tracąc gwarancji ? Tematy które czytałem były dość stare i już sam nie wiem ;/ Oraz moje poprzednie pytanie : Gdy kupie konsolę np. na allegro to mogę nie przejmować się gwarancją , bo mam gwarancję Microsoftu. Jak coś to do nich dzwonie i zabierają konsolę , dobrze rozumiem ?

21. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    A ja ci napisze szybko i prosto
    Jasper = wytrzymałość
    wytrzymałość = oszczędność
    oszczędność = przeróbka
    przeróbka = dużo gier :)

Co do przeróbki jak pójdziesz do fachowca to nie zerwie ci żadnej plaby to wtedy wysyłasz konsole do M$.

Wczytywanie...

Poleć forum