1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan na temat ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kamil24, Styczeń 4, 2009.

1. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam;)
    mam kilka pytan..
    Stałem sie szczęśliwym posiadaczem xbox-a premium ktorego zakupiłem w media-markt.

1.Jak sprawdzić kiedy konsola została wyprodukowana ?
    2.Czy jak konsola stoi w pionie przez jakis czas a potem na stale dam ja na poziom cos szkodzi ??
    3.Czy inwestowac w jakies dodatkowe chlodzenie ?
    4.Tu nie mam pojęcia.Chce dać konsole do przerobienia ale w razie zgonu jak zrobić by wgrać orginalne oprogramowanie do napedu ...??(nie mam pojecia o tym)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1 data produkcji jest z tylu konsoli
    2 nie jak nie zrobisz tego w czasie działania konsoli
    3 wg mnie nie
    4 jak nie umiesz przerobic to i nie wgrasz sam oryginalnego oprogramowania (bedzie musiał to zrobic jakis macher)

4. Shimaru

Shimaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podaruj sobie dodatkowe chłodzenie bo to nie spełnia swojego zadania (mam tu na myśli dodatkowe wiatraki na tylnej ściance konsoli).

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    uważam że krisr77 udzielił Tobie wyczerpujących odpowiedzi, a co do przeróbki, jak dasz do fachowca to na pewno zgra oryginalny fw, a później w razie potrzeby wgra go ponownie

6. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzieki za odpowiedzi;)
    Konsole dam do przerobienia do sklepu który serwisuje s sprzedaje asortyment do konsol.

A wiec temat do zamknięcia;)

Wczytywanie...

Poleć forum