1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań noob'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MiK, Grudzień 23, 2011.

1. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem posiadaczem napędu Hitachi 59 z nieokreślonym softem plus stary Dash. LT 3.0 mnie omija. Zamierzam zakupić nagrywarkę LiteOn'a do 1:1. NIE GRAM ONLINE. Zamierzam pierwszy raz flash'ować napęd i mam parę pytań.

1. Czy podczas flash'a kontroler SATA w kompie musi być jakoś specjalnie ustawiony w biosie?

2. Czy jako posiadacz "Hitachi 32-59 currently do not need v3.0 as they aren’t AP2.5-capable drives." nie dotyczy mnie cicha aktualizacja?

3. Czy Dash 699 razem z LT 2.0 mogą w jakiś sposób uniemożliwić mi grę w XGD3 lub XGD2 np. czy ten Dash nie zawiera cichej aktualizacji?

4. Może wgrać Dash 604?

5. Czy przed aktualizacją Dash'a muszę wrócić do OFM i czy nowy Dash nie przeniesie mi klucza do innego sektora (nie bardzo kleję to zagadnienie).

Wszelakie uwagi i porady dotyczące mojego pierwszego flash'a mile widziane.

Wczytywanie...

Poleć forum