1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań nowicjusza - Forza 3 Ultimate, kontrola rodzicielska, gamerscore

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rakoczyn, Sierpień 14, 2011.

1. rakoczyn

rakoczyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Goczałkowice
    Cześć.

Od tygodnia jestem posiadaczem Xboxa 360 SLIM, stąd mam parę pytań do was, bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników tej konsoli.
    Zdaję sobie sprawę z tego, że część pytań zapewne już padła na tym forum, jednak mimo moich starań, nie znalazłem odpowiedzi na tej najbardziej nurtujące mnie kwestie.
    A zatem, do rzeczy!

1. Jak pobrać zawartość Top Gear do Forza 3 Ultimate Collection?

Kupiłem tą grę na allegro, zainstalowałem na dysku obie płyty, a następnie wpisałem kod.
    Jedyne co mi się pobrało, to "Top Gear Video Feature" (swoją drogą, nieźle musiałem się tego naszukać, dlaczego nie jest w dziale Wideo?).
    Pozostała zawartość, czyli: Stig's Garage Car Pack i Top Gear Test Track gdzieś przepadły.

Poza tym, ile ta Forza zajmuje miejsca na HDD? U mnie ponad 20GB, a czasem CD1 jest wyświetlana jako zainstalowana dwa razy. Da się 2 razy zainstalować tą samą grę?

2. Czy można przydzielić ograniczenia wiekowe, restrykcje XBOX Live! tylko dla jednego konta?

Z konsoli korzysta także mój młodszy brat, zrobiłem więc mu konto (bez XBOX Live), ale nie umiem ustawić kontroli rodzicielskiej. Jeśli już ustawię, to obejmuje ona wszystkich użytkowników.
    Czy muszę mu też założyć konto online?

3. Na co można wydać GamerScore?

Widziałem, że można za to kupić gadżety i stroje dla awatara, a coś poza tym? Jakieś motywy? Dodatki do gier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.-
    2.-
    3. Z Gamescorem nic nie zrobisz ani na nic nie zamienisz. Jest on po prostu do szpanowania.

4. Nocek1997

Nocek1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odnośnie pytania 1:
    Nie wiem nie grałem w Forzę.
    Odnośnie pytania 2:
    Ograniczenia rodzicielskie można zmienić z menu głównego konsoli, można wybrać co się chce ograniczyć itd.
    Odnośnie pytania 3:
    GameScore nie można na nic wydać (niestety). Wszystkie stroje, DLC, motywy i nawet gry można kupić za MSP czyli Microsoft Points, które trzeba kupić.

5. rakoczyn

rakoczyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Goczałkowice
    Gdzie się ustawia ograniczenia to wiem, chodzi mi o to, żeby jedno konto miało ograniczenia, a drugie nie.
    Chociażby do systemu PEGI.

Wczytywanie...

Poleć forum