1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o ELITE + RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemysław Śliwa, Czerwiec 17, 2014.

1. Przemysław Śliwa

Przemysław Śliwa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszow, Poland
    Witam, zakupiłem JASPERKA i teraz mam pytania...

1. Jest bez dysku, mogę na nim grać na pendrivie 16Gb? no bo.. chodzi tylko o profil i save'y

2. Mogę sam zrobić RGH czy lepiej to komuś zlecić i zapłacić bo jest "spora" szansa że coś zje**e? ^^

3. o co chodzi z megabajtami na przykład ja mam JASPER 512mb (to dobrze czy źle?) słyszałem że jest jeszcze dwa.. (125 i coś jeszcze)

4. Jest bez dysku, a czy mogę włożyć dysk niższy od 120 GB? na przykład po prostu 20 GB? czy coś sieknie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    1. Oczywiście, formatujesz pendriva pod konsolę, wgrywasz na niego gry i ciupiesz ile wlezie. Tyle, że na taki pen to Ci 2 max gry wejdą. Polecam zainwestować w dysk, przy rgh to niemal konieczność.
    2. Instalacja rgh jest trudna, zleć to komuś kto się na tym zna a nie będziesz miał później z konsolą problemów. Dexter z forum ponoć jest wyśmienitym specem w tej dziedzinie, 130zł i masz przeróbkę.
    3. To wewnętrzna pamięć konsoli, jest to bez różnicy, każdy jasper taki sam.
    4. Jeżeli oryginalny dysk do fata to nawet 20 gb włożysz. Ogólnie każdy dysk podpasuje. Jeżeli nie to nawet możesz kupić dowolny dysk 2,5 lub 3,5, odpowiednio go podłączyć do swojego xboxa i będziesz śmigał. Na forum jest multum poradników :)

4. Przemysław Śliwa

Przemysław Śliwa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszow, Poland
    Kolejne pytanie, czy gdy na LT3 muszę tylko i wyłącznie ihaszem nagrywać?
    plis o pomoc bo mam problema

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Niekoniecznie lecz ihas 124b jest najlepszy. Innymi też można, robisz crossflash albo burner maxa używasz i śmiga.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum