1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o flash slima .

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez martin649, Styczeń 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. martin649

martin649 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przymierzam się do przeróbki slima. Jakie urządzenie potrzebuję by przerobić niezależnie czy Winbod czy MXIC, i do tego każdego Liteona ? Osobiście wolałbym pracować w JF niż bawić się np.Lizardem.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    usbpro + template od eslord'a
    Warto pomyśleć o czymś do zasilania napedu.

4. martin649

martin649 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zazwyczaj zasilanie biorę z probe. Jak już trzeba kupywać programator to chyba lepszy lizard...

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    przeanalizuj plusy i minusy i pomysl co najlepsze dla ciebie....bo po chyba to nic nie wydumasz

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak masz robić drilla to raczej serwis latwo uwalić eletronike.a eletronika w cenie całego napędu

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zgadzam się. Lepiej wydać 100 zł i mieć święty spokój (aktualizacje po drillu są banalnie proste), niż coś zepsuć i potem wydać połowę wartości konsoli na naprawę.

8. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    omg przecież on ma zamiar robi flash zarobkowo...bo pyta o sprzet w każdym temacie....a wy mu propozycje rzucacie.....

9. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Pomoc...pomocą a reklamować się trzeba, bowiem reklama dźwignią handlu jest :cool:
    Poza tym abstra***ąc od faktu, że martin649 chce to robić zarobkowo, mój pomysł z udaniem się do serwisu nie jest z powietrza wzięty.

Ja na początku też miałem wiele obaw, niepewności i pytań a co do drilla, ale każdy na forum udzielał zdawkowych odpowiedzi. Pierwszego drilla zrobiłem w serwisie, patrząc dokładnie co robi fachowiec. Zakumałem, załapałem i udoskonaliłem metodę...taka sugestia z mojej strony.

10. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    no no...twoja reklamą jest ostatnio bicie postów heh

powiedz jak udoskonaliłeś metode bo jestem starsznie ciekaw i inni pewnie też

martin jesli juz masz zamiar robić w domu sam to zrób lutownicą z cienkim grotem, troszkę wolniej otworek sie robi ale o niebo bezpieczniej

11. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Po tym jak admin usunął stare posty i znikło ci ich prawie 700, też ostro wziąłeś się do "nabijania", nawet wdając się w głupią dyskusję ze mną, zamiast napisać coś "konstruktywnego"

Wpadnij z xboksem do mnie, to zobaczysz.

martin649 Jeśli będziesz miał Lizarda, mogę ci zrobić dokładnego tutka pod to urządzenie + dokładny opis drilla, lub przetłumaczyć na Polski ten ze strony Maximusa. Sam miałem wątpliwości przed kupnem takiego sprzętu, ale nie ma się co obawiać bo jest wart swojej ceny.

12. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  13. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Tak, slimy zacząłem robić dopiero od listopada i widzę że bardzo cie boli że wiedzę którą ty musiałeś wbijać sobie przez 2 lata ja pochwytałem w niecałe 30 dni.
    Więc jeśli powoli zaczynasz czuć się nie potrzebny i mało "pro" to nie wyładowuj frustracji na mnie.
    A co do pokazywania wpisów w profilu, skoro poniżasz się już do tego stopnia, to bądź tak łaskawy i zerknij na punkty "PRZYDATNE" na moim i twoim profilu, a potem ze wzoru na proporcje oblicz oblicz różnice. Stary żal mi ciebie więc nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji.

są dużo bezpieczniejsze metody, na przykład płaski frez.

14. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    żal to mi ciebie dlatego ze te twoje Przydatne jest na forum od niedawna....wczesniej było Dziękuje ale wtedy ty nawet nie wiedzialeś ze forum istnieje....
    wiedza 2 lata?? drill robi sie od niedawna więc nie błyszcz bo nie masz czym

jedni wolą drill inni lutownicą....co tam kto woli

15. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Opeael nie rob z siebie znawcy, mam ci twoje posty z przed roku pokazac?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wszystkiego na pewno nie połapałeś, pamiętaj problem się zaczyna gdy coś nie wyjdzie. Przez ten czas widzieliśmy dużo różnych dziwacznych przypadków, więc robienie sobie wroga z !opeael2 może nie wyjść na dobre. przed aktualizacją było dziękuje to fakt hehe:p.
    Co do autora co wybierzesz czy lizard <-> usbpro działają oba prawidłowo

17. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    stary nikt nie robi z siebie znawcy, apropo uderz w stół....
    pokazywano juz moje posty z przed roku na forum wielokrotnie bo kazdy kiedys zaczynał przeciez, nawet dostawałem konsole od konkurencji za które potem byly lewe opinie chociaż konsola 100 procent ok więc nic nowego nie odkryjesz...

18. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Akir oczywiście że nie połapałem, i jeżeli zdarzy mi się awaria to napisze tutaj i poproszę o pomoc z podniesionym czołem, bo nie uważam się za specjalistę. Jeżeli znam odpowiedź na zadane pytanie to odpowiadam. Szanuje ludzi tak długo jak szanują mnie, a opeael2 na siłę stara się podważyć moje wypowiedzi.

Opeael2 weź pod uwagę, że nie każdy jest tak doświadczony jak ty, martin649 nigdy drilla nie robił, a jak już pisało nie raz na forum, kilku ludzi właśnie lutownicą uwaliło sobie napęd przez propagandowe filmiki na youtubie.

Jeżeli martin649 nie będzie miał szablonu do dill'a tylko będzie trasował po pinach, i nie zapanuje nad topiącym się materiałem to szybko straci orientacje gdzie ma tą lutownice przykładać. Poza tym "lutownica z cienkim" grotem to trochę zdawkowa odpowiedź, może podesłał byś mu linka do jakiejś której sam używasz??

Tutaj mam fajny post z forum TX

LITEON 0225 Correct Tools for Kamikaze Hack - Team Xecuter

Jak pisałem w innym temacie, dla mnie i jest to tylko moja opinia najbezpieczniejszy jest drill ręcznym uchwytem z frezem 0,7 -0,9mm płaskim.
    Wiertarka Dremel w rękach niedoświadczonej osoby (z lutownicą jest podobnie), może zakończyć się fatalnie.

Do przerwania jest mikro-drucik a zaraz pod nim jest kolejny który nie może zostać naruszony. Jeżeli korzystamy z wiertła które pozostawia otwór stożkowy, jest opcja w rękach świeżaka że będzie bad drill, poza tym jeśli nie natrafi na mikro-drucik to ciężko będzie miał przesunąć odwiert o parę dziesiątych milimetra w innym kierunku. (przynajmniej ja tak miałem, może przez moje niedoświadczenie)
    Płaski frez ma to do siebie, że ścina równą powierzchnie z góry, więc nawet jeśli ktoś źle wytrasuje to jest opcja że znajdzie się w granicy błędu frezu o średnicy np. 0.8mm i dziabnie drucik. Ponieważ ten właściwy jest u góry, nie ma opcji za głębokiego drillu, bo żeby zejść frezem niżej trochę trzeba by jeszcze pokręcić.

martin649 Moja rada dla Ciebie jako osoby bez doświadczenia ręczny uchwyt dla totalnej kontroli nad tym co się dzieje i frez 0.8mm. Ponieważ chcąc nie chcąc stałeś się kością niezgody w tym temacie, jak kupisz już X360 usb to szablonik (drill template) ode mnie masz gratis. A jak kupisz Lizarda to za pół ceny dorzucę mój zestaw do drilla.

19. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Flash Men - nowy tytuł dla osób przechwalających się na forum (propozycja dla administratora)

20. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Mnie rozwala podejscie opeaela. Ludzie kazdy przeciez zaczynal, forum jest po to by sobie pomagac, a nie przechwalac co on nie zrobil.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

21. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    czytaj forum ze zrozumieniem albo wcale sie nie wypowiadaj bo nikt nigdzie sie nie przechwala,

polecam lutownice własnie dlatego że wolniej idzie ale precyzyjniej a jesli masz naprawde cienki grot to wszystko idzie gladko lub frez ale ręczny na początek

eslord uzywam lutownicy z hot-air i naprawde jest ok polecam sprawdzić

nie podważam nikogo wypowiedzi ani nie oceniam....bo to ocenią userzy i klienci, poza tym nigdzie nikt sie nie przechwala, nie wiem gdzie to wyczytaleś, każdemu pomoge i pomogam jeśli tylko sie odezwie do mnie, wielu userów to potwierdzi...ja też wielokrotnie potrzebuje pomocy i również o nią proszę pozdrawiam akir, dex szyna, napek no i shibby stoner heh

czas aby mod chyba wywalił temat bo za duzo nas poróżniło a przecież nie o to chodzi...

no i przede wszystkim użyj sata z kompa , bo są opinie ze x360 jak i lizard ma czasem opóznienie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum