1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o grę bez podłączenia do netu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rogi555, Czerwiec 17, 2012.

1. rogi555

rogi555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

przeczytałem FAQ do tego trochę szperałem na forum, jednak na kilka pytań nadal nie znalazłem odpowiedzi.

1. Wujaszek kupił dla kuzynów konsolę, jest przerobiona, nie wiem tylko jaki rodzaj firmware jest na niej wgrany. Napęd z wycinkiem w kształcie literki U, więc po zdjęciach, które znalazłem na forum wnioskuję, że albo Benq albo Phillips. Spisałem sobie tylko wersję softu na konsoli: 2.0.13604.0 (to jest ten cały Dash? Jeśli tak to co w kwestii kopiowania gier od niego zależy?).

2. Konsolę mają odłączoną od netu, więc problem banowania nie wchodzi tu w grę. Młodzi jeszcze nie wiedzą co to gra przez neta i z tego co wiem konsola nie będzie podłączana do sieci. W takim wypadku o co muszę zadbać i o czym pamiętać, żeby mogli po prostu mogli sobie grać w gry (pewnie niektóre zabiegi typu patchowanie czy coś w tym stylu są w tym wypadku niepotrzebne, mam rację?).

Tak podsumowując: skoro nie muszą się bać banowania to na co muszę zwracać uwagę przy nagrywaniu gierek? Do tego jak to jest, że np DiRTa Showdowna podobno nie idzie nagrać inną nagrywarką niż iHASem?
    Jakich rzeczy muszę się dowiedzieć o konsoli, żeby wiedzieć które gry mogę na nią ściągać i jak je nagrać?

Z góry dziękuję za pomoc ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ARCZI23

ARCZI23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    Jeśli potrafisz to wypal gierkę pod Lt 2.0 i zobacz czy pójdzie. Bez wiedzy jaka masz przeróbkę nic nie zdziałamy . iHasa potrzebujesz do gier o rozmiarze ponad 8,13GB.
    To jest Dash.

1 osoba to lubi.
  4. rogi555

rogi555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, dzięki wielkie za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie o co chodzi z tymi waveami przy nagrywaniu gry? Czy zawsze muszę je dogrywać i skąd wiedzieć który wave do której gry?

Pozdrawam!

5. ARCZI23

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    Nowy abgx 360 sam dogrywa wszysko , pobierz tylko paczkę wszystkich wave ze strony abgx360 .

6. ARCZI23

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    abgx360 - Download

Wczytywanie...

Poleć forum