1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o iextreme od laika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sledzik, Grudzień 29, 2010.

1. sledzik

sledzik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w drodze mam już uzywanego x360,premium falcon, napęd benq, spatchowany prawdopodobnie iExtreme 1.5 lub 1.51

Teraz tak, przygodę z x-em chciałem rozpocząć (w sumie dlatego go kupiłem) od Red Dead redemption, Final Fantasy XIII oraz Fable III

Mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, co po kolei zrobić, żeby te (w sumie dość nowe) gry odpalić na tak starym patchu ?

Rozumiem że zmienić wave4 na wave3 - jest na forum poradnik i myśle żę z tym sobie poradzę używając abgX.

Czy jakieś dodatkowe kroki są wymagane ?

Czy warto aktualizować na LT+ ? jakie daje to plusy, jakie minusy ?

Czy mogę aktualizować dashboarda ? czy lepiej zostawić ten co jest.

Acha - konsola nie będzie w ogóle podpinana do neta, mieszkam w wiosce, gdzie ping wynosi minimum 400, więc jakiekolwiek granie i tak odpada :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nowe gry to jedynie LT+ patchowanie do wave 3 nic tu nie da:)

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    musisz wrzucic lt+1.1 bo bez niego Twoja przygoda z nowymi grami konczy sie w tej chwili i lepiej narazie nie aktualizuj dasha bo nic Ci to nie da...

5. sledzik

sledzik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cholera, trudno :(
    nie dość że czekam 10 dni az kurier raczy zajechać po konsole do Gniezna :p to jeszcze będe czekać, aż dexter wróci do Łodzi i ją przerobi ;/

Dzięki chłopaki za uświadomienie.

Jeszcze tak, żeby specjalnie nowego wątku nie zakładać - powiedzmy że mam nowego LT+ 1.1 i starego dashboarda (btw. można po wgraniu 1.1 wgrać nowego dasha przez dvd i sie nic nie stanie?)
    Czy żeby odpalić takiego tekkena 6, fable 3 czy finala 13 trzeba coś dodatkowego robić, niż tylko przepuścić go przez abgX, który sprawdzi czy obraz ma stealth-a ?

Wczytywanie...

Poleć forum