1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań o Ixtreme LT + Przeróbke+JTAG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Facepalm, Grudzień 2, 2010.

1. Facepalm

Facepalm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam a więc mój problem polega na tym

-Posiadam przeróbke LT
    -Mój napęd to Liteon (chociaż nie wiem jaki dokładnie,jak można to sprawdzić? Rok produkcji konsoli 2009-08-31r )
    -Chciałbym zaktualizować firmware z LT na LT+
    -Czy jest możliwość wgrania 2 przeróbek? (Ixtreme oraz JTAG)
    -Posiadam dashboard ten najnowszy.Czy jestem oflagowany? (Nigdy nie podłączałem konsoli do internetu).Czy jest możliwość wgrania JTAGA?

I jeszcze co sądzicie na temat tej aukcji?
    NAPRAWA / FLASH X360 LT+ LT Plus (1336967373) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdro czekam na odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Witam. Masz Liteon v2 jeśli nie masz klucza z poprzedniej przeróbki to niestety musisz ciąć ścieżki żeby przerobić na LT+ Jeśli masz najnowszego dasha to nie zrobisz Jtaga. Co do oflagowania konsoli to nie masz się co martwic skoro nie była podłączana do neta. Nie jest oflagowana.

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz napęd Lite On v1/v2.
    JTAGA możesz wgrać gdy masz dasha 7371 lub niższego, ty masz najnowszego, więc się nie da.
    Jeśli próbowałeś uruchomić NFS:HP / AC:B / Fable 3 to masz oflagowaną konsolę.

Aukcja wydaje się być okej :)

Wczytywanie...

Poleć forum