1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o Kinecta

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MambaPL, Listopad 11, 2010.

1. MambaPL

MambaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    :***
    Witam! Mojemu tacie bardzo spodobał się kinect i planuje go kupić. Mam parę pytań jego dotyczących.

1. Posiadam Xboxa 360 Elite Jasper z sierpnia 2009 roku , da radę podłączyć do niego Kinecta ? Jeśli tak to jakim kabelkiem?
    2. Kinect Adventures - ile i jakie gry wchodzą w skład ?

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

@edit

Przepraszam , ale dopiero teraz zauważyłem , że jest taki dział jak "Kinect".
    Proszę o przeniesienie tematu w miarę możliwości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemasz
    jak kupicie samego kinecta bez zestawu z nowa konsolą to w pudełku z kinectem, bedzie kabel i zasilacz umożliwiający podłączenie do starszych konsol.
    Kinect adventures zawiera następujące elementy rozgrywki:
    - Kosmiczne bańki - "bańki wodne unoszą się w powietrzu a gracz razem z nimi. Chwytaj je, dotykając ciałem"
    - 20 000 przecieków - "Rozbrykane ryby próbują zepsuć podwodne obserwatorium zespołu przygód. Ryby chcąc podpłynąć bliżej, robią dziury w szklanych ścianach obserwatorium. Musisz zabezpieczyć przecieki wszystkimi częściami ciała."
    - Rwąca rzeka "W grze Rwąca rzeka sterujesz pontonem za pomocą ciała, skacząc i przesuwając się na boki"
    - Grań refleksów "Musisz skakać, robić uniki, przesuwać się w prawo i w lewo."
    - Odbijana piłka "Naprzeciwko widać unoszącą się w powietrzu piłkę. Spróbuj ją uderzyć. Możesz to zrobić dowolną częścią ciała." Piłka do Ciebie wraca po odbiciu. Odbijając się od bloków (skrzynek) skrzynki znikają, rozbijają się a Ty otrzymujesz punkty, jak mocne jest uderzenie pojawia się wiele piłek, piłkę najlepiej utrzymać w polu jak najdłużej

Wczytywanie...

Poleć forum