1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytań o live i MS Point

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pulpet55, Grudzień 11, 2010.

1. pulpet55

pulpet55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    kupiłem nową konsole slim 250gb i mam kilka pytań o live i MS Point. Ile przysługuje mi miesięcy golda darmowego? 2 czy 3? Pierwszy miesiąc kończy mi się za niedługo i chce wiedzieć czy jest jakakolwiek możliwość aby save przeszły na drugie konto, które będę zakładał w celu następnego miesiąca golda (czy będę musiał grać od zera)? Czy po kupieniu MS Point na allegro, które jest na osobnym koncie i zakupie dodatków do gier (dokładnie kodu vip do battlefielda bad company 2 i za niedługo dodatku vietnam) będą działały na moim koncie? Domyślam się że gry kupione za te punkty będzie można grać na każdym koncie na tej konsoli. Nawet gry ściągnięte z konta US będą działały na koncie PL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Miesięcy masz 3
    Musisz założyc kolejne konto i zaczynać od nowa
    Nie wiem jak jest z DLC ale gry GOD i Arcade będą normalnie działać na innym koncie.

4. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    kod vip do bf2 nie będzie działał bo jest przypisany do konta

5. pulpet55

pulpet55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    jeszcze jak to będzie z dodatkiem vietnam do battlefielda?

Może ktoś potwierdzić na 100% ?? bo na innej stronie o tematyce Xbox360 czytałem ze VIP przechodzi na każdy profil na konsoli....

jeszcze ostatnie pytanko, dodatek vip ile mapek dodaje i ile broni? czy poszczególne mapki są ogólnie w grze czy osobno do trybów (gorączka, podbój, drużynowy dm..)

6. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
  7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Broni nie dodaje wogóle, daje dostęp do map-packów, zazwyczaj są to mapy z podstawki przystosowane do innych trybów.

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    bujda.

kod vip będzie działać na Twoim koncie. Vietnam jeszcze nie wyszedł, ale jest to ogólnie dostępny dodatek więc również powinien działać (jak tylko wyjdzie to sprawdze).

również sama gra Bad company 2 pobrana z gier na żądanie jest w wersji PL (dubbing)

mam nadzieje ze rozwialem wszelkie wątpliwości.

sam sprzedaje takie konta więc masz pewniejsze info, w razie pytań pisz.

9. antias

antias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Skoro VIP w BF jest przypisany do konta, to wydaje mi się, że mniej zapłacisz kupując kod za złotówki niżeli za MSP.

Wczytywanie...

Poleć forum