1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skinek, Styczeń 23, 2013.

1. skinek

skinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam zamiar zakupić sobie konsolę xbox 360 koniecznie w wer. slim 250 gb przerobioną LT 3.0 i mam kilka pytań:

1. Czy można zakupić na allegro nową przerobioną LT 3.0 konsolę w wer. slim z dyskiem 250 gb? Jeśli tak to ma ktoś linki?
    2. Czy można grać na piratach poprzez multiplayer na lt 3.0? Jeśli tak to czy dostanę bana czy to jest raczej mit?
    3. Kolega ma gry na LT 3.0 , jeśli będę miał konsolę slim przerobioną lt. 3.0 to wystarczy, że włożę do napędu płytkę i normalnie zainstaluje na dysku i można grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    1 szukaj
    2 tak - od 3 lat nikt bana nie dostal. Do kiedy? Niewiadomo
    3 tak

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. skinek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    4. Może bardziej opłaca się kupić nowego slima i zakupić na allegro od kogoś sprawdzonego ofertę przerobienia konsoli pod lt 3.0? (w sensie że ja mu wysyłam i on przerabia, tylko musi być to ktoś sprawdzony, znacie kogoś takiego?)

5. Co się bardziej opłaca, kupno slima z dyskiem 4gb i dokupienie na allegro nowego dysku 250 gb, czy może od razu lepiej sie oplaca kupic xboxa z dyskiem 250gb?

6. Czy każdego slima można przerobić na lt 3.0?

7. Najtańszy nowy slim z dyskiem 250 gb przerobiony lt 3.0 kosztuje 1200 zł... to chyba troszkę dużo?
    Nie opłaca się może tak jak napisałem kupić nowego slima 4gb, potem dokupić dysk 250 gb, następnie wysłać komuś konsolę do przerobienia na lt 3.0 ?

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    4 fachowcy z forum
    5 bez roznicy
    6 lt 3.0 tylko doczerwca 2011 roku w slimach
    7 o wiele za drogo. Kupujac dopytuj sie o date produkcji jesli zalezy Ci na lt

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. skinek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    4.Co masz na myśli pisząc "fachowcy z forum" ?
    6. Gdy będę kupował nowego slima 250 gb to muszę spytać o datę produkcji i żeby dało się go przerobić to musi być wyprodukowany przed czerwcem 2011 roku tak?

7. cherisher

cherisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: Kilka pytań o LT 3.0

Fachowcy są na forum którzy przerabiają i też sprzedają przerobione konsole, napisz na prw do @DEXTERA lub innych jest ich troche :eek:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj w dziale Giełda

Pod LT3.0 do lipca 2011, aczkolwiek zdarzają się egzemplarze z późniejszą datą i napędem Liteon 16d4s dającym się przerobić pod LT3.0

Wczytywanie...

Poleć forum