1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o przeróbkę LT 1.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacperlis, Marzec 28, 2010.

1. kacperlis

kacperlis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie! Nie mam XBOX'a, mam 280zł, za 2 miesiące dostanę resztę pieniędzy, lecz wolę podjąć decyzję już teraz. Ciągle myśle - przerabiać czy nie. Coś mnie kręci w kierunku żeby przerobić, więc mam kilka pytań:

1. Czy nie grając/nie mając płyty w napędzie można narazić się na bana? Chciałbym ściągnąć z liva kodeki.
    2. Kusi mnie ta oferta:

Xbox 360 Arcade + iXtreme LT 1.1 -

730 zł z przeróbką ixtreme LT 1.1, pytanie:

- czym to się różni od ixtreme 1.61, LT to specjalnie na napędy LiteON'a?
    - jakie wave obsługuje ta przeróbka?
    - na co uważać przy tej wersji?

3. Zakładając, że to na vega.shop.pl mnie nie zainteresuje. Co kupić na alegro? Od razu przerobioną? Czy kupić nówkę oryginała i oddać do przeróbki. Nie kicham kasą (dlatego chcę przerobić), więc jak kombinowąć, żeby w razie awarii wyjść na dobrą drogę?

Za wszelkie odpowiedzi będę na prawdę wdzięczny.

P.S. Prosiłbym o linki, jeśli możecie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. M$ widzi Firmware napędu więc nawet jak nie będziesz miał pirata w napędzi to bana i tak dostaniesz.
    2. Jeżeli konsole przerobisz to tracisz gwarancję M$.
    3. Jeżeli chcesz bezstresowo grać kup nowa i nie przerabiaj.

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    ale jeżeli gosciu Ci przerobi bez zrywania plomb to gwaranja dalej jest,bo m$ patrzy na plomby przy naprawie a nie na firmware :D

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    iXtreme LT obsłuży Ci każde wave od 1 do 5 i jak wyjdą wyższe to je również obsłuży. Jak masz przeróbkę i jesteś podłączony do neta to jesteś cały czas narażony na bana, nawet nie mając płyty w napędzie. Więc lepiej kup nieprzerobioną konsole, sciągnij to co masz sciągnać z neta i przerób, odłącz się i graj spokojnie, chociaż jak na tą chwile teoretycznie LT jest niewykrywalne ale to trudno stwiedzić bo M$ już może coś ma w zanadrzu.
    EDIT: Nawet jak gość ci plomby zerwie to na allegro można takie kupić w miare przystępnej cenie :)

Wczytywanie...

Poleć forum