Kilka pytań o przeróbkę po lekturze forum

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kochin

Świeżak
Świeżak
Witam,

Od grudnia jestem szczęśliwym posiadaczem XBOX360 ELITE. Data produkcji 31.08.2009. Napęd LITEON tylko nie wiem czy v2 czy v3, jakie są szanse, że jest to jednak v3 dla tej daty? W temacie konsol byłem zielony i poczytałem trochę to forum jak i inne linki z googla i mam parę konkretnych pytań.

Chciałbym go przerobić. Jeśli jest to V3 to z tego co wyczytałem nie ma możliwości przerobienia bez lutowania , i można wgrać nawet ixtreme 1.61 ale z lutowaniem. ta opcja zupełnie odpada, wole poczekać na jakąś nową przeróbkę.

Jeśli jest to v2, na co są chyba większe szansę z tego co wyczytałem to rozumiem, że da się zflashować bez lutowania do wersji ixtreme 1.6. Teraz tak bo kontaktowałem się z różnymi "oferentami" i zawsze coś mi nie pasowało.

- czas przeróbki, rozumiem, że spokojnie można to zrobić na miejscu przy mnie (max 30 min), nie muszę u kogoś zostawiać konsoli na noc. Boje się, że podmienią bebechy i dostanę jakiegoś starocia zamiast swojego.

- plomby gwarancyjny, czy konieczne jest przy takiej przeróbce zerwanie plomb gwarancyjnych. W necie wyczytałem, że nie ale niektórzy twierdzą, że nie da się inaczej.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze gdzie przerabiać?
Może ktoś polecić gdzie warto się udać w Krakowie w takim celu (wpisałem się w odpowiednim temacie ale nikt nie odpowiedział :/).

Wybrałbym się jutro na Balicką, tylko chciałbym wiedzieć na co jeszcze zwrócić uwagę, może coś przeoczyłem.

Pozdrawiam
 

muniek131

Użytkownik
Użytkownik
Ja przerabiałem konsole rok temu u chlapo który mieszka w Nowej Hucie. Plombe elegancko ściągnął i nic w środku nie naruszył. Na przeróbkę Lite-ON'a czekałem najwyżej 25min. Tu jest jego gg: 2401160, ale nie wiem czy on się tym dalej zajmuje.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Masz na 100% liteona v2. Przerobke powinien ci wykonac od reki bo to ok 15-20 minut. najnowsze ixtreme dal liteonow to 1.61, nowsze nie wiadomo kiedy wyjdzie.
 

kochin

Świeżak
Świeżak
Ok, czyli zakładam liteon v2 na 100%, czyli przerabiam.

Wg tego co czytałem to do liteona v2 można wgrać 1.61 tylko przy lutowaniu.
Czyli można to zrobić bez tego?

Zakładałem, że jeśli będzie to liteon v2 to wgrywam 1.6 NS. Ale jeśli 1.61 można wgrać bez lutowania czegokolwiek to będzie lepszym wyborem. Dobrze rozumuje?

Jeśli tak to wiem już wszystko i temat można zamknąć.
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Lutowanie tylko przy v3. V2 przerabia się tak jak inne napędy.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Masz liteona v2 , który nie wymaga lutowania a czas jego przeróbki to około 30 min. . Najlepiej i najbezpieczniej przerobić na Ixtreme 1.61 , gdyż 1.6 NS jest dobry jak masz zbanowaną konsolę i nie łączysz się z LIVE .
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na 1.61 tez nie pograsz na live. jesli nie masz patchowanych obrazow gier to to 1.61 bo na 1.6 NS ludzie zglaszaja problemy z grami.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom