1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytan o x'a

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wolo90, Grudzień 20, 2008.

1. wolo90

wolo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupilem okazyjnie xboxa CORE za smieszne pieniadze i mam obawy o nia a dokladniej o 3ROD. poniewaz jej historia byla taka ze jak znajomy od ktorego kupilem byl w angli to konsola przestala dzialac, cos sie zepsulo, jak wrocil do polski nagle zaczela dzialc(czary-mary?) i podejrzewam ze mogl to byc wlasnie 3ROD. Czy zwieksza to ryzyko kolejnego roda?
    i tu nasuwaja sie moje pytania:
    1.znajomy mi cos mowil o chipach w x'ach ktre wlutuja lub wylutowuja ktore poprawiaja chlodzneie i zmiejszaja ryzyko 3ROD'a do minimum. jezeli jest takie cos to prosil bym o wiecej info
    2. jezeli cos takiego nie istnieje to ktore z zewnetrznych chlodzen sprawuje sie najlepiej i o ile % zmniejsza ryzyko 3 swiatelek
    3. oprocz tych chlodzen jak moge zmniejszyc ryzyko 3ROD'a. konsola stoi w przewiewnym miejscu na stoliku przed telewiszorem dookola ma wolna przestrzen. TYLKO PROSZE O POWSTRZYMANIE ODPOWIEDZI TYPU "sprzedaj go i kup nowego w sklepie"
    4. okolo ile maksymalnie moge grac aby uniknac przegrzania? lub co ile powinienem robic przerwy, bo czasem naprwade lubie sobie zrobic nocny meeting z konsola :D a wkoncu dzisiaj jest sobota :DD

i jeszcze jedno pytanko dotyczace bana przez przerobke
    znajomy mi mowil ze banuja tylko jezeli gram przez internet na piratach PRZED PREMIERA GRY, jezeli gram juz po premierze to naprawde sporadycznie banuja ludzi. czy to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Z0M0

Z0M0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli konsola miała by RRoD to by nie zadziałała w magiczny sposób :) chyba ze był to taki chwilowy jak raz u mnie np. RRoD'a nawet ta podróż zwiększyła ryzyko roda ( wstrząsy i inne )
    1. Nie wiem ale takich chipów raczej nie ma
    2. możesz założyc cooler a o ile % to zmiejsz to ci nie powiem.
    3.Postaw go na parapecie :p
    4.zagraj najpierw pare godzin i co np. 30min sprawdzaj jaką temp. ma konsola (przyłoż rękę do jej spodu)

4. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
  5. wolo90

wolo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    raczej nie ma?
    walsnie chodzi mi cz napewno niema czy napewno jest :p
    coolera to wiem ze moge zalozyc tylko jakiej firmy jest najlepszy
    jeszcze dzisiaj mi znajomy mowil ze zamiast oryginalnych wiaraczkow
    zamowic z allegro zwykle do kompa z takim samym napieciem lecz z wieksa wydajnscoia. czy da to wiecej niz taki cooler zewnetrzny?

6. Maxitrol

Maxitrol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bukowno
    Na allegro jest dużo takich ofert z poprawą chłodzenia i w ogóle. Sam jak kupiłem pierwszą konsole to takie coś chciałem zrobić ale mi gość powiedział że nie opłaca mi się tego robić tylko poczekać na RROD'a i przy naprawie od razu tak konsole zabezpieczają że nie ma z nią problemów. Tylko trzeba mieć jakiegoś zaufanego serwisanta...

7. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Właśnie. Zamiast bawić sie w takie coś i wydawać hajs, na wiatraczki, wydasz równowartość na naprawę roda. a Po za tym pisałeś że masz konsole za śmieszne pieniądze więc nie powinieneś sie martwić.
    Ja mam cora z wrzesnia 2006 i nic się z nim nie dzieje, raz miałem roda spowodowanego wstrząsami, i nagle "samo" się naprawiło, po dziś dzien jest ok.

8. wolo90

wolo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak, za smiesznie pieniadze ale obecni nie dysponuje suma 150-200 zl na naprawde ROD'a ;)
    a jezeli juz tro znacie jakiegos dobrego serwisanta ktory mi zapewni bezawaryjnosc po 3ROD ze slaska? najlepiiej Sosnowiec, Katowice i okolice ;)

Wczytywanie...

Poleć forum