1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cfienshyc, Styczeń 3, 2013.

1. cfienshyc

cfienshyc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam przerobioną konsole z LT 3.0. Od zawsze grałem offline i Live mnie nie interesowało, bo zawsze myślałem, że to pewny ban ale ostatnio coraz więcej czytam na różnych stronach, że już niby nie banują i można na live na przerobionej konsoli. I o to rodzą sie pytania:

1. Czy to prawda, że jak mnie zbanują to mogę grać na piratach offline? Dysk działa jak działał i nie jest zablokowany? tak samo napęd?
    2. Czy istnieje jakaś przeróbka z którą można grać bez ryzyka bana?
    3. Banują graczy po prostu od czasu do czasu kilku czy jest długo cisza i nagle w 1 dzień xxx konsol zbanowanych ?

Czytałem dużo tematów i nie chciałbym otrzymać odpowiedzi przeróbka=ban :D, z tego co widze bardzo dużo ludzi gra LIVE na przerobionej konsoli już długo i nie widać żeby się bali banów :D dlatego chciałbym wiedzieć czy mogę grać bez większych obaw o bana po 2 dniach na swojej konsoli z lt3.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. Nadal można grać na offline po banie
    2. Nie
    3. Różnie

4. dimon

dimon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam

ad1. tak
    ad2. nie istnieje taka przeróbka , zawsze jest ryzyko
    ad3.MS banuje kiedy , jak i kogo chce takze nie znasz dnia i godziny ale fakt ze ostatnio mało słychać o ''bananach''

żeby wmiare bezpiecznie grać trzeba prawidłowo nagrać płytę pod daną przeróbke

5. cfienshyc

cfienshyc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi :) ale co to znaczy prawidłowo nagrać płytę ? mam nagrywarke atapi ihas 124B, nagrywam wg poradnika na verbatimkach i jeszcze nie miałem problemów z niczym. I jescze jedno pytanie

4. Da się sprawdzić czy konsola jest "oflagowana" ? i w jaki sposób dochodzi do tego oflagowania ?

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Do oflagowania dochodzi poprzez dodanie złej topologii do gry i włączenie jej na konsoli, albo poprzez błędy nagrania gier z zabezpieczeniem CIV, np. FORZA 4. Sprawdza się programem Xval ale czy on sprawdza faktycznie flagę na konsoli to nie wiem.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nikt nie stwierdzil czy jest cos takiego jak flagowanie, jakby tak bylo to wszyscy by juz dawno mieli bana, ktos puscil to w obieg i tak krazy, a ten program to sciema jakich malo o czym pisalem juz duzo razy, sam mam przerobiona i wg magicznego programu ktory dziala tylko na numerze seryjnym dowiaduje sie ze jestem czysty, a kolega majacy od nowosci nieprzerobiona podobno ma flage wiec nasial ktos fermentu i wszyscy sie boja, takie jest moje zdanie

8. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    z tego co mi wiadomo nie banują już rożnie to bywa koniec w końcu w tym roku ma wyjść nowa konsola rzekomo nieprzerabialna !!!(tylko oryginały !! ale kto wie :)

Wczytywanie...

Poleć forum