1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krakow2000, Sierpień 18, 2010.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    No więc mam w planach (cza czekać do końca miesiąca ;) ) zakup Xklocka z 250gb dyskiem (tego nowego) więc chciałem się dowiedzieć coś o Xbox Live. Kumpel ma PS3 i u niego widziałem, że może ściągać dema gier. Wiem, że na Xbox Live też można ale on chyba nie płaci abonamentu (może miał jakiś trial). Ogólnie co daje Xbox Live poza możliwością ściągania dem, zakupu gier tudzież gry Online. Głównie chodzi mi o rzeczy "bezpłatne". Jakie korzyści daje ogólnie Xbox Live. Czy aby grać w jakąś grę online np. GTA czy jakąś inną muszę dodatkowo coś wykupować??
    Jeszcze jedno... słyszałem, że ma ruszyć polski XBL... czy jeśli kupię klocka i zarejestruję się na Xbox Live to będę mógł korzystać z XBL PL (jak wejdzie) czy będę musiał nowe konto zakupić??
    Co to są te MSP (czy jak to się pisze) do czego są potrzebne te pkt. Na PS3 jest coś podobnego ale kumpel jeszcze tego nie używał więc nie wiem do czego to.
    Czy opłaca się kupować gry przez Xbox Live czy lepiej w sklepie kupić??

Kupuję konsolę i nie mam zamiaru jej przerabiać a raczej pod kątem Xbox Live ją kupuję więc nie będę przerabiał konsoli. Jestem laikiem w tym temacie...

Za wszelkie info będę wdzięczny (nie dozgonnie ale wdzięczny).

2. Lotnik421 Xbox One

3. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    A wiec
    1.demka za free, sa tez filmy i muzyka ale platna^^
    2. jak masz konto gold (platne) mozna grac online
    3. podobno bdzie mozna migrowac konto na PL
    4. lepiej kupic gry w sklepie lub na allegro,( na xbl jest blokada regionalna)

Wczytywanie...

Poleć forum