1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań o Xboxa360 Początkujący.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daro727, Wrzesień 7, 2009.

1. daro727

daro727 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    Mam do was pytania dotyczący Xboxa360 mam nadzieję że mi pomożecie :rolleyes:

1. Czy można grać na kineskopowy telewizorze? a jak będzie wyglądać to na 37 Samsungu HD Ready?
    2. Czym się różnią wersje Xboxa360 np. Elite itp?.
    3. Czy warto przerabiać Xboxa? nożna grać w kopie gier po przeróbce? bez problemu?
    4. Jaka jest różnica miedzy Xboxem360 a PS3? który sprzęt lepszy:D.

Dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. szukaj
    2. szukaj
    3. szukaj
    4.... szukaj

Ale, że mam dobry dzień, to:

1. da się ale wiadomo, że lepszy obraz będzie na LCD/Plazmie
    2. No tutaj to akurat szukaj: www.wikipedia.pl i tam sobie wpisz Xbox360
    3. Da się grać na kopiach a to w końcu zysk ok 150zł na grze. Minusy to możliwość dostania bana i nerwy w razie awarii konsoli
    4. Taka, że Xboxa możesz przerobić, a PS3 ma BR... No i cena... Co do gier to kwestia gustu, są różne flagowe tytuły na obie te konsole...

Wczytywanie...

Poleć forum