1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań. Obsługa xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martinb33, Październik 10, 2016.

1. martinb33

martinb33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć witam.
    Zacznę od nakreślenia sprawy, po to aby nie było komentarzy w stylu " poszukaj, poczytaj, pytasz o banalne rzeczy". Od roku posiadałem xboxa 360 ale od kilku dni naszło mnie na zmianę i jestem właścicielem xboxa one. Do sedna. Przed konsolą spędzam nie wiele czasu więc nie do końca ogarniam wszystkie tematy. Po prostu nie znam się więc będę pytał, nawet o banalne rzeczy ;)

1. Do zalogowania się na xbox one potrzebuje nowego konta microsoft? To z 360 odpada?
    2. Do gry w fife 16 również potrzebuje nowego konta na xbox one? To z 360 odpada?
    3. Odpalając konsole zamiast usunąć konto które już na niej było, przywróciłem ustawienia fabryczne, dwie pełne wersje gier w wersji cyfrowej i kilka demówek dalej widnieją w folderze z moimi grami ale nie mogę ich odpalić, jest możliwość ich odzyskania czy nie? Jeśli nie to jak pozbyć się ich z dysku i kafelek z folderu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To konto ktore miales na x360 normalnie przenosisz na one. Po prostu dodaj nowe konto i zaloguj sie danymi (email i hasło z x360) i to wszystko. Jesli przywrociles fabryczne ustawienia to konto ktore bylo na konsoli zostalo usuniete i straciles dostep do tych gier. Jesli nie znasz danych do tego konta to gry mozesz spokojnie usunac bo juz w nie nie zagrasz.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

4. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie w tym rzecz że gdy chciałem się zalogować na to samo konto co na x360 to zaczeło zakładać nowe konto ( nowe hasło, nowy nick) i tego nie rozumiem. Co do gier, to już się z nimi pożegnałem tylko jak je odinstalować? Bo z tego co widze to nadal zajmują miejsce na dysku.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież daje się Dodaj nowe konto i wybierasz, że istniejące już. Co do gier to wchodzisz w Moje gry i aplikacje i tam powinieneś mieć te instalki tych gier, najeżdżasz na nie przycisk start (trzy kreski) i będzie opcja Odinstaluj.

6. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie, gdy bym tak zrobił od razu nie było by problemu. A ja dałem przywróć ustawienia fabryczne i konsola zaczela robić synchronozacje od zera, poprosiła o email, podałem ten z x360 a konsola nie znalazła konta już istniejącego, email wpisalem ten sam ale reszte danych od zera, jakby nowe konto, i tego nie rozumiem bo teoretycznie założyłem nowe konto na tym samym adresie email

Ostatnia edycja: Październik 11, 2016
  7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Być może MS usunął twoje stare konto, bo ostatnio była akcja czyszczenia nieużywanych kont na xbox live

8. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Przepraszam za zamieszanie.
    Podawałem jednak zły adres email, odgrzebałem w swoich domowych notatkach ściągę z różnymi kontami jakie zakładałem i wszystko się wyjaśniło. Sprawa konta microsoft ogarnięta.
    Pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie, jak odpalę nową fife to konto EA też pozostanie to samo?

9. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, konto EA założy Ci się na tego e-maila na jakim masz konto xbl, więc albo zmień e-mail na koncie xbl na taki jaki masz ustawiony na Orinie (EA), albo spróbuj na Originie zmienić sobie e-mail na ten na którym masz te konto xbl.

10. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale konto EA mialem juz na tym koncie microsoft w x360.

11. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to Ci zostanie tylko będziesz miał dodane konto z x360 i konto z XO. Jak na kompie pobierzesz aplikację Origin to w ustawieniach zobaczysz, że masz konto połączone :p

12. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sytuacja opanowana. Dziękuje :)
    Chciałem jeszcze zapytać gdzie znajdę listę gier wydanych na xone najlepiej posegregowanych datami wydania, no i listę gier wydanych na kinecta.

13. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Raczej takiej listy nie znajdziesz. Musisz szukać po necie. Szczerze? Nie warto inwestować w Kinecta na XO...http://xboxforum.pl/threads/gry-na-xbox-one-kinect.161056/

14. martinb33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem coś takiego http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=16&SOR=2
    wrzucam, może się komuś przyda :)

Wczytywanie...

Poleć forum