1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od "lamusa"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crisdragon, Listopad 23, 2013.

1. crisdragon

crisdragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam xboxa z lt 2.0, nagrywarke ihas 124b na ktora wgrywalem lt max jakies 2 lata temu i nic pozniej nie aktualizowalem. Posiadam rowniez imgburn 2.5.8.0, uzywam tylko i wylacznie plyt verbatim. Ostatnim czasem kupilem pack 50 plytek i nagralem dvd2 z gta 5 oraz content z pendrive, podczas misji pierwszy poscigu gra automatycznie sie resetuje i pisze problem z urzadzeniem magazynujacym (plyta 2 dala sie zainstalowac na dysku), pozniej zainstalowalem splinter cell blacklist, gry nie moglem zainstalowac, wlaczylem ja raz, za kazdym nastepnym razem pisze zeby wyczyscic plytke, nastepnie zainstalowalem batmana nowego, wyswietla sie napis zawartosc dodatkowa jest uszkodzona ( w samym menu). Teraz do rzeczy skoro mam lt.2.0 i ihasa, czy potrzeba wgrywac do niego nowy firmeware np. cos takiego C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15, powtarzam wgrywalem lt max ponad 2 lata temu. Dalej czy uzywac imgburn 2.5.8 czy ktorego, jaki jest najmniej awaryjny? Wgrywam do kazdej gry topologie prosilbym o podanie linku w ktorym sa opisane NAJLEPSZE AKTUALNE USTAWIENIA NA ABGX I IMGBURN. Z gory bym podziekowal, jezeli zly dzial prosze przeniesc. Przepraszam za skladnie ale nie chce mi sie poprawiac tekstu. Oczywiscie mialem duzo problemow z I/O Error.

EDIT:

BLAGAM NIECH KTOS POMOZE (Bo ja juz sam nwm czy potrzebne mi C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 jak mam wgrany lt max w ihasa?)

Ne pisz post pod postem - użyj opcji EDYTUJ - #Jabar

Wczytywanie...

Poleć forum