1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od nowego użytkownika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TSUBA, Sierpień 15, 2013.

1. TSUBA

TSUBA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym na wstępie prosić o pomoc/porady w dwóch kwestiach a mianowicie:

1.Posiadam konsole Xbox 360 slim 250GB + wgrane FSD 3.0. Jedyną możliwością wgrania gier jest po przez pamięć zewnętrzną (pendrive) ponieważ gdy wrzucam do napędu kopie płyty gry to nie czyta jej ale mniejsza o to chciałbym was zapytać otóż w bibliotece gier mam dodane przez siebie gry w tym momencie 1 Dead Island ale nie mam tam żadnej okładki pudełka gry i moje pytanie brzmi czy można ściągnąć taką okładkę z internetu na pc i poprzez Pendrive wrzucić menadżerem plików do xboxa tak aby ustawiło taką okładkę?Jeżeli tak to byłbym wdzięczny za napisanie krok po kroku jak to wykonać i gdzie wrzucić taką okładkę by xbox ją widział

2.Wczoraj uruchomiłem xboxa i powiem wam że zaczynam się martwić otóż tam jak na obudowie są otwory i jest ten wiatraczek to w tym miejscu jest on strasznie ciepły a po około 30-40minutach gry temperatura CPU wynosiła 74,5 stopni i moje pytanie brzmi czy ten xbox tak ma się mocno grzać? jest to normalna rzecz czy za mocno się grzeje?.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1 po pierwsze jeśli nie masz LT 3.0 to nie odczytasz kopi gier , więć musisz kopiować je z kompa na dysk
    możesz też przesłać grę przez FTP http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/ punkt 6.1
    2 co do okładek ot możesz zrobić np tak http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-reczne-dodawanie-okladek-do-fsd-163500/ (jeśli nie masz połączenia z netem)
    jeśli masz konsolę pod netem to jak masz gre to wciskasz Y i chyba pierwsza opcja dokładnie nie kojarzę
    3 temperatury masz opisane tutuaj http://xboxforum.pl/sprzet-237/tutorial-temperatury-w-xbox360-146865/

4. TSUBA

TSUBA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okey rozumiem a żeby bibliotek gier wyglądała o tak na przykład: [​IMG] to co trzeba wykonać?

Wczytywanie...

Poleć forum