1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KIlka pytań od nowego

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reconik, Sierpień 30, 2009.

1. reconik

reconik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,chcialbym przerobic mojego x'a i teraz kilka pytan gdyz nie moglem znalesc odpowiedzi w innych tematach
    1.Czy po flsahowaniu konsola wyglada tak samo, jesli cos sie stanie i wgram oryginalne oprogramowanie jaka jest szansa ze MS zauwazy ze bylo cos kombinowane(wg was, moze ktos mial juz takiego pecha).
    2.Jesli MS sie kapnie odesla mi konsole czy naprawia i wysla rachunek ?Jesli tak to ile (bo tez takie cos slyszalem).
    3.A i ostatnie jaka jest % szansa na bana w X live przy xtreme 1.6
    Wg mnie warto przerobic gdyz jesli nawet cos sie stanie i MS nie przyjmie reklamacji to naprawa kosztuje 100 zl (tyle co 1 gra) wiec wydaje mi sie ze i tak sie zwroci i tak.
    A wy co myslicie ? dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. jeżeli plomby są nienaruszone to wygląda tak samo. nie wgrasz jednak do Liteona oryginalnego firmware, więc pozostaje albo kupno drugiego napędu i tam przegranie klucza z oryginalnego napędu albo ryzyko, że jak coś to M$ się pokapuje... Jeżeli naprawdę plomby są nienaruszone to w przypadku RROD'a M$ rzadko bo rzadko ale zdarza się, że zajrzy do napędu

2. odeślą i najprawdopodobniej zbanują, jednak nie będą obarczać kosztami

3. nie ma czegoś takiego jaki jest % szans na dostanie bana... na pewno może to nastąpić przy kolejnej fali banów i to czy uda Ci się jej uniknąć czy nie to zależy od szczęścia itp...

4. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jaki mam naped jesli konsola jest z 07.2008 ?

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Od 26 kwietnia 2008 w Xboxach montowane są Liteony

6. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i tam nie mozna wgrac oryginalnego firmware? a jesli wsadze inna tacke to sie nie kapna ze jest starsza ? ;p co myslisz o przerobce ?warto ?

7. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Kupujesz już przerobionego Liteona (koszt ok 120zł) =>do niego wgrywa się klucz z oryginalnego napędu=>zamienia się napędy=> w razie RROD'a wsadzasz oryginalny napęd => wysyłasz do M$

Co do przeróbki to ma swoje plusy i minusy ;) Każdy wie jakie i trzeba sobie odpowiedzieć ;) Ja mam dwie konsolę, jedną taką i jedną taką. Na tej przerobionej sprawdzam gry i jak któraś jest naprawdę fajna to kupuje oryginał. Jednak jakby mnie nie było stać to pewnie grałbym tylko na kopiach...

8. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a jak zbanują to co się stanie. niemożna grać w ogóle czy tylko przez XboxLive

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tracisz gwarancję i nie możesz grać Live. Offline normalnie grasz

10. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko w razie RRODa ? Dzieki za info chyba przerobie tylko boje sie o to ze sie szybko zepsuje

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    To zrób sobie tak, że tak przez 2/3 miesiące nie przerabiaj i jak wszystko będzie ładnie chodzić to przerób. Jeśli jest uszkodzona fabrycznie to od razu powinno coś być nie ten tego :D

12. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za pomoc,konsola jest sprawdzona bo juz chodzi z 6/7 miechow. dzieki za pomoc,pozdro

13. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    TO jak już chodzi tak długo to powinno być ok. Po za tym przeróbka nie wpływa na awaryjność konsoli bo nic tam przecież się nie grzebie

14. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak ale z tego co wiem to xbox i tak jest awaryjny :( wiec niewiem ile pochodzi ale i tak sklaniam sie do przerobki

15. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Znaczy z tą wymianą to nie tylko w przypadku RROD'a ;) Podałem przykład awarii. No i RROD ma różne kody błędu..

16. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wydaje mi sie ze i tak oplaci sie przerobic bo jesli MS nie bedzie chcial uwzglednic reklamacji to te 150 zl ktore wydam na naprawe oszczedze na 1 grze ;] a odrazu za kilka zl poprawie chlodzenie, tak uwazam ;P gdzie to najlepiej przerobic, na co zwrocic uwage ?

17. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To już lepiej kupić od razu drugi napęd już przerobiony i nie ryzykować czy M$ naprawi czy nie ;) Bo szkoda też, żeby zbanowali konsolę.

Co do przeróbki to zależy skąd jesteś. Masz tutaj dział z ogłoszeniami usług. Raczej niech ktoś to zrobi kto się zna i najlepiej przy Tobie, żebyś widział czy plomby są idealnie zdjęte i założone czy nie

18. reconik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki za wszysko, dam info jak poszla przerobka .

Wczytywanie...

Poleć forum