1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od nowicjusza:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kozakk10, Sierpień 31, 2010.

1. kozakk10

kozakk10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam koledzy.!!Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.Stałem się tak jak wszyscy na tym forum szczęśliwym posiadaczem xboxa.Mam kilka pytań i prośbę.
    Kupiłem xboxa.Mam go od 3 dni.

1.Na padzie i konsoli zamiast 3-4 rings of life wyswietla mi sie jeden.

2.Jak sprawdzic czy konsola ma plomby?

3.Nie gram na LIVIE.Jak sprawdzić czy konsola nie jest zbanowana?

4.Do konsoli posiadam to co znajduje się w opisie aukcji.Czy jest to kompletny zestaw?
    Elite 120GB - JASPER 150W - PRAWIE NOWY -GWARANCJA (1204135337) - Aukcje internetowe Allegro

5.Koledzy czy macie jakieś ważne przestrogi, rady itp dla swiezego nowicjusza?
    (Narazie dowiedziałem się aby zawsze wyjmować płytę po graniu i instalowac gry na hdd gdyż wtedy nie zuzywa sie laser).Proszę o RADY:)!

6.I jak jest z gwarancją?Posiadam paragon czy to wystarczy?

7.Może to głupie,ale czy polecicie jakieś gry?Narazie jestem w posiadaniu GTA EFLC, battlefield BC2,mafia 2, midnight club la.

Czy możecie wyraźić swoją opinię? opłacało się?.Konsola jest 100% sprawna przerobiona na lt.1.1 ma miesiąc czasu.koszt 800pln.Pozdrawiam i proszę o odpowiedźi:) Dzieki za wyrozumialosc.Chcialem aby w jednym temacie rozwiazaly sie wszystkie moje obawy i przypuszczenia.
    Elite 120GB - JASPER 150W - PRAWIE NOWY -GWARANCJA (1204135337) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum