1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od świeżaka (XBOX ONE)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 98mati98, Wrzesień 14, 2014.

1. 98mati98

98mati98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema przybieram się do kupna tej zacnej konsoli jaką jest Xbox One i mam do was kilka pytań
    1. Czy Xbox ma wbudowane wifi (bo raczej routera od mojego komputera nie uda się podłączyć) ?
    2. Czy da się uruchomić konsolę, grać w gry bez połączenia z internetem (tryb offline) (chodzi mi o grę FIFA 15) ?
    3. Czy mogę mieć kilka kąt (np. ja i brat) i czy gdy kupię grę automatycznie będzie ona na obu kontach i obaj, każdy na swoim koncie będzie mógł grać ?
    4. Czy opłaca się kupić xboxa na allegro np w zestawie z kilkoma grami i kinectem czy lepiej w sklepie ?
    5. Czy działa pad od xboxa 360 ?
    6. Czy da się wykupić jakiś rodzaj pakietu np do jednej gry (gdyż na razie zamierzam grać tylko w Fifę przez internet i tylko do tego raczej będzie mi potrzebny na razie ten pakiet) ?

Jeśli macie jakieś porady dla kupującego konsolę to piszcie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    ma
    tak
    tak możesz mieć kilka kont, zadziałają
    zależy od ceny :p
    nie
    6. napisz dokładniej, jak chodzi Ci o golda to nie, albo masz na wszystko albo w ogóle

4. 98mati98

98mati98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak jest z aktualizacjami bo na razie mam neta 1Mb/s da się np je pobrać na kilka razy że pobieram przerywam mogę wyłączyć konsolę i później pobieram dalej od momentu w którym zapauzowałem ? lub czy da się np w trakcie aktualizowanie wlączyć telewizję (gdy xbox będzie podłączony do telewizora)

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    gier tak, systemu nie (ale zajmują mniej niż kilkaset mb).

6. 98mati98

98mati98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha no to kilkaset Mb powinienem pobrać a czy w czasie pobierania mogę np wlączyć TV i coś oglądać czy nie ?

7. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. 98mati98

98mati98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Na co patrzeć przy wyborze monitora pod xboxa one czy musi być HDMI i czy wejście usb gra jakąś rolę :D ?
    2. Czy monitor o np takiej specyfikacji byłby dobry ?

Wczytywanie...

Poleć forum