1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mr.Vndt, Marzec 20, 2013.

1. Mr.Vndt

Mr.Vndt Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam!

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Xboxa 360 Jasper z L.T 3.0 i w związku z tym mam kilka pytań, głównie natury technicznej. Forum przeglądałem już od jakiegoś czasu, jednak teraz zdecydowałem się założyć konto, ponieważ na moje pytania odpowiedzi albo nie znalazłem albo nie były one wyczerpujące. Tak więc:

1. Konsola posiada dashboard 2.0.16203.0 - z tego co wiem jest to najnowszy dostępny soft. Jednak grzebiąc w ustawieniach profilu natknąłem się na opcję "Dostosuj awatar" - po wejściu w nią wyskakuje komunikat który informuje mnie, że nie mogę tego zrobić ponieważ najpierw muszę się podłączyć do Xbox LIVE w celu aktualizacji. O co chodzi? Dodam, że nie podłączałem jeszcze Xa do sieci.

2. Czy na Xboxie gry można patchować tak jak na PC? Jeśli tak, to czy mogę pobrać przez LIVE łatki do kopii zapasowych - i czy gra w tym celu musi być nagrywana ihasem?

3. Rozumiem, że granie z dysku odciąża napęd i przyspiesza ładowanie gier. Czy poprawia to też wydajność? Chodzi mi głównie o GTA: Episodes from L.C. które ma u mnie bardzo duże problemy z płynnością - może punkt drugi też może pomóc?

Narazie to chyba tyle. Czekam na konkretne odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    1. Musisz podpiąć się do LIVE. Nie ściąga aktualizacji, a jeśli już to nic się nie stanie z przeróbką.

2. Aktualizacja gier - Tylko przez LIVE. LIVE - Tylko z iHasem.

3. Wydaje mi się, że w jakiś sposób będzie to lepiej funkcjonowało.

4. Mr.Vndt

Mr.Vndt Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam ponownie!

Dziękuję za odpowiedzi, zarówno tą w temacie i na PW. Mam jeszcze jedno pytanie - dotyczy ono BurnerMAX Payload Tool v0.15. Widziałem wiele postów, zarówno krytycznych jak i wychwalających to małe cudo jednak wniosek który wysnułem czytając wszystkie te wypowiedzi był taki, że trzeba będzie dobrze ustawić IMGBurna. Czy ma ktoś sprawdzone ustawienia do wypalania XGD3 dla nagrywarki Slimtype DS8A5SH + płyty Verbatim? I czy kopia zapasowa nagrana w taki sposób(zakładając oczywiście, że wszystko pójdzie bezproblemowo) jest obrazem 1:1 z oryginałem - niczym nie różniącą się od tej wypalonej iHas'em? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jesli wgrasz burner maxa bedzie to kopia 1:1. Ustawienia img burna masz w poradniku dot magrywania gier pod dane lt.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum