1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań od Świeżaka :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Frozzen, Lipiec 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Frozzen

Frozzen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim, jako że jestem tu nowy to mam kilka pytań do was i myślę że pomożecie.

Mam zamiar zmienić teraz konsole, używałem przez 2 lata Falcon LT+3.0 a mam zamiar zmienić na Slim z RGH, myśle że to dobry wybór bo w sumie i tak nie grałem Online. Co do RGH to jestem trochę zielony, mało co wiem na ten temat i się zastanawiam czy jako świeżak ( ale szybko kumaty ;p ) bez problemu dam rade szybko ogarnąć RGH, czy jest dużo do nauczenia czy nie, czy trudne czy nie... po drugie, mam zamiar kupić konsolke na Alledrogo i też nie chcę kupić byle czego, więc pytanie do was... co powinienem wiedzieć, albo raczej zapytać się sprzedającego co ma ta konsola z RGH, tzn. czy ma wszystko wgrane jakieś programy no nie wiem bo się nie znam na tym :D A słyszałem że dużo ludzi ma problemy że coś im się ciągle zawiesza czy konsola wyłącza, dlatego nie chce kupić byle czego. I ostatnie pytanie to czy bez problemu przeniosę mój profil i wszystkie save bo z tego co wiem to RGH raczej do internetu nie podłączać, a o to mi chodzi najbardziej o mój profil i save. Z góry Dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gawlo_

Gawlo_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    W rgh tyle że gier nie nagrywasz na płyty, tylko wrzucasz, przerobione w xex lub god na dysk, ogarniesz to moment.
    Co do konsoli to najlepiej kup od naszych speców z forum, niektórzy mają nawet sklepy, masz pewność że kupisz dobrze zrobioną konsole

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum