1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PPOP, Październik 17, 2014.

1. PPOP

PPOP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dopiero zaczynam przygodę z XO i mam kilka pytań.
    Proszę o wyrozumiałość :)

1. Czy w Fifie 15 można zagrać reprezentacją Polski? Bo nie mogę znaleźć nigdzie...

2. Czy można od kogoś odkupić FH 2 ? Czy jak ktoś już zaczął grać nie może odsprzedać gry? Chciałbym ją kupić, ale za dużo wydatków na raz przy zakupie było (konsola, abonament Live Gold) i myślałem o jakimś rynku wtórnym?

3. Dlaczego skoro mam pełną wersję Dance Central, to po odpaleniu większość piosenek mam płatnych. Skoro to pełna wersja to trochę to dziwne, że free jest 10 piosenek a reszte kilkadziesiąt jest płatnych? Czy tak ma być?

4. Czy na XO są już jakieś gry treningowe w stylu fitness na kinecta? Wiem, że jest na Gold darmówka, ale raz że tam też większość płatnych treningów a dwa, te co są ponoć działają tylko do końca roku.

5. Czy oprócz Kinect Sports Rivals jest jakaś inna gra na kinecta oraz czy sa jakieś karaoke na XO?

6. Czy na Kinect Sports Rivals faktycznie fajnie działa i wygląda to skanowanie twarzy i robienie awatara, bo zastanawiam się nad jej kupnem i nie wiem czy warto?

Pozdrawiam wszystkich!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    2. Można kupować/sprzedawać gry używane.
    3. Normalne, kilka masz za free chcesz mieć coś fajnego trzeba dodatkowo bulić.
    4. Ma się pojawić "Xbox fitness" czy coś takiego
    5. Jak na razie gier na Kinecta jest mało, początek generacji początek tego sensora gry będą się pojawiać.
    6. Ciężko określić czy "fajnie działa". Każdy ma inne gusta i patrzy na co innego. Jak nie zagrasz to się nie przekonasz

Jeżeli pomogłem kliknij "PRZYDATNE" .

4. jeziorekk

jeziorekk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko
    2 - Możesz odkupić grę pod warunkiem iż jest to wersja pudełkowa bądź kod do wersji cyfrowej jest nie wykorzystany . W innym przypadku gra jest przypisana do profilu i nie możesz jej odsprzedać .
    3 - Filozofia gry dance central jest prosta , dostajesz za marne 35 zl w pełni funkcjonalną wersje gry . Co jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem , gdyz za pare groszy możesz w pelni korzystać z gry a jezeli masz ochotę dokupujesz tytuły jakie Cie interesują a nie jakie masz juz narzucone przez wydawce .

5. uyssy

uyssy Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dołączę się do tego pytania

Wczytywanie...

Poleć forum