1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od "świeżaka"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jedi.PL, Grudzień 6, 2010.

1. Jedi.PL

Jedi.PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam przerobioną konsolę oprogramowaniem LT+ i oto moje pytania.
    1. Słyszałem, że nie trzeba patchować gier? Czy to prawda?
    2.Czy jeśli będę grał poprzez XLink Kai to jaka szansa na dostanie bana?
    3.Czytałem, że AP 2.5 to jakieś super zabezpieczenie którego nie da się obejść? O co w tym chodzi?
    4. O co chodzi z SSV i Wave'em gry ?
    Jeśli mógłby mi ktoś odpowiedzieć i wytłumaczyć byłbym wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    1. Tak, jedyne co musisz zrobi jest opisane w temacie-->http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
    2.Nie.
    3.AP2.5 sprawdza legalność gry, jeśli nie przejdzie testu blokuje jej odtwarzanie i oflagowuje konsole, LT+ sobie z tym radzi
    4.SS to zabezpieczenie gry, a wave to taki "typ" pirackiej wersji gry im nowsza to nowszy typ odczytywania jej przez napęd(niewiem czy wyjaśniłem to jakoś zdrowo..)

Wczytywanie...

Poleć forum