1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od świeżaka :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysiek - Zamość, Lipiec 1, 2011.

1. Krzysiek - Zamość

Krzysiek - Zamość Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aby nie zaśmiecać forum postanowiłem zmodyfikować temat i zapytać się Was jeszcze o taką kwestię: jak ustawić w menu konsoli aby "widziała" ona kabel hdmi, bo jak podłączam konsole z telewizorem kablem hdmi to pojawia mi się komunikat "brak sygnału". Poprzedni właściciel mówił mi że grał na monitorze i coś pewnie poustawiał w wyświetlaniu obrazu.

Witam, jako że jest to mój pierwszy post na forum, to chciał bym wszystkim użytkownikom powiedzieć cześć:). A teraz do meritum sprawy: kupiłem Xboxa 360 slim z dyskiem 4 giga, konsola posiada jeszcze półroczną gwarancję, nie jest przerabiana i zbanowana. Mam do Was wszystkich kilka pytań:

1. Czy polecacie przerobić konsolę, jeśli tak to na czym polega przerobienie (to że wersje piraty chodzą to wiem:)) i jaki jest średni koszt przerobienia konsoli,
    2. Jaki polecacie większy dysk, bo 4 to jednak nie zbyt dużo jak dla mnie,
    3. Jeśli bym przerobił konsolę to słyszałem coś o takich sprawach jak "dashboard" i LT 1.9 - co to jest i z czym to się je :),
    4. prosił bym też o instrukcje "krok po kroku" jak nagrywać obrazy gier: jakie programy, itp.

Wszystkim którzy poradzą mi wielkie dzięki z góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A wszystko kolego znajdziesz na forum : ) Pytania jak twoje były tu zadawane setki razy, więc na pewno znajdziesz na nie odpowiedzi
    Miłego spędzania czasu

4. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    1.Nie ,jeżeli stać Cię na oryginalne gry.koszt flesha około 70-80zł.
    2.250GB mniejszych nie opłaca się kupować.
    3.Do slima jest LT +1.1 .
    4. na razie nie nagrywaj ,poczytaj spokojnie forum.

5. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukajka nie boli. Wałkowane 1000000 razy.

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. mezzo92

mezzo92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak było to dlaczego go nie poprowadzicie co?
    Wszyscy przerabiają lecz ja nie jestem za tym. Dlatego xbox olewa polskę gdyż tutaj polacy olewają xbox.
    ja nie mam przerobionej

8. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No nie wiem kolego czy nasi gracze olewają xboxa ... Poza tym w innych krajach jest o wiele więcej piratów niż u nas ;_)

9. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Zobacz ile w innych krajach zarabiaja i ile kosztuje gra u nich i u nas, sam m$ podczas premiery windowsa 7 twierdzil ze u nas jest duzo piratow dlatego windows droższy byl niz np w uk czy u niemca

10. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo tak już jest, inni cieszą się grami, programami za bezcen a inni muszą za to cierpiec płacąc wygórowane ceny. Ta pętla ciągnie się za nami już nie wiem ile i nie wiem równiez czy kiedyś sobie z tym poradzimy..

11. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    To nie Dysk lecz pamięć Flash :)

Wczytywanie...

Poleć forum