1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytan Od Swiezaka!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BonusikRpk, Styczeń 3, 2012.

1. BonusikRpk

BonusikRpk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Pare Dni Temu przerobilem konsole / slim . Czytalm ze jest jakas cicha aktualizacja jak sie podlaczy do neta konsole . Moje Pytanie jest taki czy gry ktore mam nagrane bede chodzic? i czy inaczej je trzeba nagrywac po tej aktualizacji. CZy jak dostane bana na Live to moge potem normalnie grac ? oczywiscie nie na Live ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    jaka masz przerobke?
    o jakie gry pytasz ?
    na ostatnie pytanie odpowiem ze po banie tylko na live nie mozna grac i tyle

4. BonusikRpk

BonusikRpk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moj Dash : 2.0.13604.0 Moje Pytanie Czy Nic Sie Nie Stanie Jak Poldacze Do Live X'a I Bede Mogl Normalnie Grac Gry Ktore Posiadam?

Wczytywanie...

Poleć forum