1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań Od Świeżaka :]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrystianGamer, Lipiec 25, 2012.

1. KrystianGamer

KrystianGamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zamierzam sobie kupić konsole xbox 360 Slim 250GB , i mam kilka pytań co do konsoli , mam nadzieje że na nie odpowiecie .
    1. Czy na Konsoli Mogę oglądać filmy ? Jeżeli tak to w jaki sposób czy mogę włożyć normalną płytę DVD z filmem do napędu i będzie działać czy jakoś Pendrivem ?
    2. Czy mogę słuchać na niej muzyki , i czy może być ona zapisana na dysku ? tyczy się to też filmów , i czy da się jakoś łączyć z kompem i z kompa brać bo słyszałem że jest taka możliwość .
    3. Czy jak Gram sobie w grę na głośnikach i podłączam Head Set to jak będę z kimś rozmawiał to nasz rozmowa jest tylko w tym Head Secie a Dźwięki z gry są dalej w głośnikach ?
    4. Jak to jest z tym Zasilaczem w Tym Slim , bo słyszałem że na zasilaczu jest kropeczka i że ona się świeci na zielono pomarańczowo i czerwono to co to oznacza ? Jakieś przegrzanie ?
    i to chyba tyle mam nadzieje że szybko odpowiecie , pozdrawiam KrystianGamer

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Możesz oglądać. Wsadzasz normalnie płytę lub pendrive z filmem. Obsługuje też divx.

2. Można i jedno i drugie. Można łączyć z kompem przez WiFi bądź kabel.

3. Tak rozmowa jest na Headsecie, a dźwięk gry na głośnikach.

4. Zielony - działa normalnie i Xbox włączony
    pomarańczowy - Xbox w stanie spoczynku (wyłączony)
    czerwony - przegrzanie

1 osoba to lubi.
  4. KrystianGamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha no wielkie dzięki , a z tym że jest czerwona lampa i jest przegrzany to kiedy może się zapalić taka lampa , no wiem że po przegrzaniu :D ale co muszę robić żeby ją przegrać ? Oczywiście pytam żeby dowiedzieć się co zrobić żeby się nie zapaliła :)

5. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W slimie to chyba musiał byś zatkać czymś wyloty powietrza. Bo sam z siebie to raczej się nie przegrzeje.
    Na szczęście SLIM ma czujniki przegrzania więc jeśli dojdzie do krytycznej temperatury to zaświeci się czerwona lampa, wyłączy obraz i wyłączy Xboxa dopiero po słodzeniu elementów.

1 osoba to lubi.
  6. KrystianGamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha no dobra wielkie dzięki .

Wczytywanie...

Poleć forum