1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od świeżaka ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MeAgainsTheWorld, Lipiec 28, 2012.

1. MeAgainsTheWorld

MeAgainsTheWorld Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosze o pomoc... Moje pytania :)
    1. Czy wgranie jtag albo rgh do konsoli to jest dla niej dobre, żeby grać z dysku?
    2. Nie które nowe wypalone gry przy loadingu lub na początku wywala błąd że płyta jest nie obłusgiwana, co robię źle? (ABGX 10,06 zielony, stara nagrywarka)
    3. Czy ihas na dłuższą metę jest sens zakupywać ?
    4. Czy xbox fat przez kilka lat stał to teraz moge go polozyc i nie bedzie zadnych skutkow ubocznych ;) ?
    5. Czy można sciagnąć dodatki do avatara nic nie płacąc (jestem uzytkownikiem live'a)
    7. Jak poznać że mam cichą aktualizację?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Jest baardzo dobre dla konsoli gry nagrywasz na dysk nie musisz mieć płyty w napędzie żeby grać, darmowe dodatki DLC i wiele innych ciekawych rzeczy ale za to odpada XBL jeśli się połączysz ban z miejsca dostaniesz.

2. Jeśli przpuszczasz gry przez ABGX prawidłowo a dalej masz błędy a gry nie chcą działać to pewnie wina nagrywarki (nie pisałeś jakie masz LT 3.0? ) ja tak miałem musiałem kupić nową i teraz wszystko jest ok.

3. Jeśli masz zamiar korzystać z przerobionej konsoli (nie RGH/ jTag) to iHas bardzo ci się przydą, na dłuższą metę napewno odciążysz swój napęd z konoli bo będziesz mógł zgrywać gry na dysk twardy co za tym idzie, ciższa praca konsoli i wydłużysz żywotność napędu.

4. Hmmm nie wiem raczej nic się nie powinno stać.

5. W opcjach avatara masz dostępne rzeczy za free a tak samo za kasę.

6. ???

7. ???

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum