1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań od zielonego.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lemon_Luq, Sierpień 15, 2008.

1. Lemon_Luq

Lemon_Luq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwszy post więc witam.

Przeszukałem już pół forum, na wiele pytań znalazłem odpowiedzi, ale jeszcze kilka zostało. No to jedziemy:

1. Napisaliście że da się przerobić LiteOn specjalnym chipem niedostępnym na razie w polsce. Jakieś pomysły kiedy się upowszechni w naszym kraju ? I skoro napisaliście że nie da się go zastąpić innym napędem ze względu na klucz, to co z napędem HD-DVD ? Nie da się go zmusić do czytania gier ? (Tak tylko myślę, nowy w temacie jestem, nie bić proszę)

2. Czy Ban przez Xbox Live jest zależny od flasha czy gry w napędzie ? Tzn. czy jeśli będe grał na oryginałach przez flasha to dostanę bana czy nie ma szans ?

3 .Jak to jest z tą gwarancją po flashu ? Bo słyszałem że myk z wgraniem oryginalnego firmwaru już nie robi (MS looka na datę).

4. Czy absolutnie WSZYSTKIE konsole z HDMI to nowe wersje z zasilaczem 175W i Falcon-em ?

5 .Czytałem że nowy dash ma oferować możliwość zrzucania gier na twardego. Czy jeśli bym wyciągnął dysk, wrzucił go do przerobionej i zgrał co trzeba, a następnie włożył spowrotem do nieprzerobionego to da radę ?

6 . I jeszcze jedno: jest jakiś sposób na podpięcie kierownicy USB/PS3 do X360 ? Np. przez USB w X-ie, albo przejściówka siakiaś (widziałem tylko XFPS ale 3 stówki to przegięcie pały).

Dzięki z góry za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kilka pytań od zielonego.

ad 1. Nie da sie przerobic LiteOn'a zadnym chipem, ploty. Naped w ogole nie zostal rozpracowany. Na chwile obecna nic z tym nie da sie zrobic. HD DVD odtwarza tylko filmy.
    ad 2. M$ rozdaje bany za pirata, nie za flasha. Ale na iXtreme mozesz grac i na piratach i na oryginalach bez obaw.
    ad 3. Z tym jest roznie i nikt Ci konkretnie nie odpowie. M$ naprawial nawet sflashowane konsole, takze zalezne od szczescia.
    ad 4. Nie.
    ad 5. Nie da rady, bo zeby gra wystartowala musisz wsadzic plyte celem weryfikacji.
    ad 6. Jest, wlasnie za tyle, ile piszesz, ale nie warte to zachodu.

4. Lemon_Luq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

A jak poznać w sklepie, mając pudełko przed sobą czy jest to wersja z Falconem czy ta stara ?

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Pisze na pudelku HDMI port czy jakos tak .

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Falcony weszly w listopadzie 2007 roku, do polowy kwietnia byly z BenQ. A date mozesz sprawdzic przez maly otwor w pudelku, bez otwierania oczywiscie.

7. Lemon_Luq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Tak tak, tylko pytałem się czy wszystkie HDMI mają nowe płyty i zasilacze, kolega odpowiedział że nie, dlatego pytam się jak poznać czy wersja HDMI posiada nowy zasilacz i płytkę (data produkcji ?).

EDIT: O właśnie, już się pojawiła odpowiedź :) Ogromne dzięki cux, bardzo mi pomogłeś.

8. przeo_91

przeo_91 Guest

HDMI nie świadczy o Falcon, konsole produkowane od sierpnia- października miały CPU i GPU w 90nm, (Zephyr) Miały tylko one poprawione chłodzenie.

9. Lemon_Luq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Chyba DO sierpnia-października

Wczytywanie...

Poleć forum