1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan od "zielonego"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakotaki, Styczeń 18, 2011.

1. jakotaki

jakotaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowy zarowno na tym forum jak i w korzystaniu z konsoli i choc drobna wiedze juz zdobylem to mam w zwiazku z nia kilka pytan.
    Kupilem na allegro, przerobiona, uzywana konsole, byla tez plyta z kluczem napedu na ktorej napisane jest Lite-on - key "LT" wiec z tego co sie orientuje mam naped liteon i konsole przerobiona lt, nie lt+. Moje pytania:
    1. Czy samodzielna przerobka konsoli z lt na lt+ jest trudna [rownie trudna jak przerobioenie nie przerobionej konsoli "wymaga rozkrecania itp.?"]
    2. Slyszalem 2 wesje, jeden gosc mowil, ze mozna podlaczyc konsole do internetu jezeli w napedzie nie ma pirata i sam tak robi w celu np. pobrania nowych kodekow, drugi zas mowil ze jest duze ryzyko bana, jak to w koncu z tym wyglada?
    3. Z jakiej strony najlepiej pobierac gry dla x360 [chodzi mi o duzy zasob gier z pewnymi serwerami, zeby nie bylo ze nagle cos wygasa albo nie dziala przy ktoryms parcie lub powyzej 50%]

2. Lotnik421 Xbox One

3. swierzak

swierzak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja gry pobieral bym z ********. poprostu :) w google wpisz tyt i dopisz "*******"
    tak jak masz przerobiona to napewno dostaniesz bana!
    poza tym mozesz przerobic sam. ofkors musisz miec itemy do teog.

4. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    co do przerobki to Ci nie pomoge, konsola przerobiona duze szanse na dostanie bana, co do stron szukaj takich na ktorych sa swieze up.

5. Makiavelli

Makiavelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  6. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    1. Prawie tak samo trudne jak przerobienie nieprzerobionej konsoli
    2.Jest ryzyko bana ale akurat teraz nie ma fali więc kodeki to możesz spokojnie ściągnąć
    3.freepeer.org, xbox-sky to z torrentów exsite.pl, nasze forum, darkwarez to z linkowych

Wczytywanie...

Poleć forum