1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie Borderlands.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zernat, Luty 3, 2010.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Mam kilka pytań odnościę gry Borderlands.

1. Ukończyłem główny wątek fabularny na poziomie 36. Obecnie zacząłem grę od nowa w tym 2 trybie. Czy po zakończeniu tego trybu dam radę osiągnąć poziom 50 ? A może jakoś wcześniej go złapię ? Jeżeli tak to mniej więcej kiedy i gdzie ?
    2. Jak wykonać Achievementa nazwanego "Kill enemy stomping on his head" ? Czy jakoś tak :p
    3. Jak wykonać Achievementa "Raid [nazwa jakiegoś wyścigu czy coś] until 31 second". Nazwy dokładniej nie pamiętam ale myślę że będziecie wiedzieć o co chodzi.
    4. Czy w tej grze są jakieś zagadki/Easter Eggi ? Bo aż się prosi i jakąś tajemnicę czy coś któej nie znajdziesz na tablicy ogłoszeń :DD
    5. Misje "Braaaaaaaains !" i "Zed House" są chyba dostępne w DLC tak ? A misja Jakobs Footer czy coś takiego ? Na te 3 misje też jest Achievement.

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boberkowy

Boberkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    1. Jeśli będziesz robił wszystkie misje poboczne to na pewno dasz radę ;P
    2. W achivmencie chodzi o to, żebyś zabił potwora będąc na jego głowie. Czyli skocz na potwora np. skag i zabij go.
    3. Musisz wygrać wyścig poniżej 31 sek
    4. Nie ma ( przynajmniej ja nie znalazłem)
    5. Tego to już Ci nie powiem

4. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Wyścig ? Jaki wyścig ?!? W tej grze nie ma żadnych wyścigów. Chyba że na XBL ?

5. Boberkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Zernat, po głębszym zastanowieniu przypomniałem sobie i masz racje. Nie ma żadnych. W Bordera grałem na kompie, ale achivmenty mam jakieś tam jak grałem coopa z kolegą. Zasugerowałem się twoją propozycją.

6. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Jakoś tak było coś tam o wyścigach ale w tej grze chyba nie ma czegoś takiego :p

Ale była keidyś misja na tej 2 mapce po Fyrie Stone (Pierwsze Miasto) i tam było coś na kształt toru. I była tam misja na zabijanie robali kiedyś. Może to coś z tym torem ?

7. Boberkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
  8. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Próbowałem z translatorem ale masakra :whistle: mógłbyś mi jednak pomóc ?

Wczytywanie...

Poleć forum