1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań odnośnie forum xboxforum

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez the mistic, Wrzesień 8, 2013.

1. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam kilka pytań nurtujących mnie i szukałem odpowiedzi na nie.

1)Kiedy powstało xboxforum chodzi mi o rok załozenia? lub ile lat działa już.
    2)Kto jest założycielem forum? i skąd się narodziła taka myśl na założenie forum
    3)Kto jest najstarszym użytkownikiem/modem na forum? lub takim od początku powstania forum
    4)W jakim celu forum zostało założone? Czy miało być legalne czy chodzi o tutki itd odnośnie piractwa?
    5)Jakie miało miejsce wydarzenie lub powód ,że na forum padł rekord aktywnych użytkowników (976) było dnia 21-03-09, o godz. 22:10 i nigdy do tej pory rekord nie został pobity.
    6)Czy xboxforum jest rzeczywiście największe w Polsce i ma jakąś konkurencje?

Temat może być bezsensu chętnie bym poznał odpowiedzi nic nie wiem o forum od powstania:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tamat nie jest bez sęsu bardzo ciekawe zagadnienia mam nadzieje że admini wypowiedzą sie w temacie

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. forum istnieje już kupę lat a dokładna data nie jest znana nawet jego założycielowi, tj BRATTANKOWI (kiedyś chcieliśmy zrobić event urodzinowy i z tego powodu wyszła klapa)
    2. Brattanek
    3. z obecnej ekipy moderatorsko-administracyjnej najstarszymi stażem są Yahoone, SETH i AZURA (CHYBA :D) ale kto w jakiej kolejności to nie wiem.
    4. a czemu tutoriale mają być nielegalne ? nikt nikogo nie zmusza do przerabiania konsoli czy modyfikowania jej a wszystkie tutki są w formie prezentacyjno-informacyjnej. każdy robi ze swoim sprzętem co uważa za słuszne i na własną odpowiedzialność
    5. nie wiem
    6. z tego co mi się wydaje to nasze forum jest największe jeśli chodzi o tematykę xboxa.
    konkurencji też raczej nie ma a nawet jeśli jest to może nam pięty lizać :D
    my jesteśmy najlepsi :)

1 osoba to lubi.
  5. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tutoriale nie są nielegalne jednak nie należy zapominać że to forum było kiedyś jednym wielkim warezem z linkami itp. Żeby utrzymać forum zrezygnowali z tego.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kiedyś owszem.
    Dzisiaj jest to jedyne forum na którym tak tępi się handel piratami oraz pirackim contentem.
    Czasy się zmieniają.

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    najbliższe info o dacie założenia forum to data rejestracji przez brattka ;)

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Co do pytania 5 to ja również chętnie uzyskam tą odpowiedź. Może ktoś ze starej gwardii będzie wiedział ? Albo Brattanek.

9. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    SETH i AZURA to świeżaczki przy mnie, haha :D

Ale ty nie jesteś w ekipie :p {Altres}

Wczytywanie...

Poleć forum