1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShuT, Grudzień 24, 2015.

1. ShuT

ShuT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Przychodzę do Was z kilkoma pytaniami. Chodzi właściwie o dwie gry (ewentualnie trzy) - Battlefield 4 oraz FIFA 16.
    Czy opłaca się wciąż kupić Battlefield 4? Głownie chodzi mi o zabawę ONLINE. Pytam, bo nie chciałbym kupić i wchodząc pograć multiplayer widzieć na serwerze kilka osób. Dla mnie to wyrzucone pieniądze w błoto. A może lepiej pod tym względem zakupić BF Hardline?
    Drugie pytanie odnośnie FIFA 16, a chodzi o rzuty karne. Próbowałem chyba wszystkiego (lecz się na pewno mylę) ... jak obronić rzut karny? Naciskałem przyciski, ruszałem się na boki a on mimo to się nie rzucał.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do Battlefielda to lepiej kupić EA Access i będziesz miał tam i BF4 i BFH w jednym + kilkanaście innych gier. Zawsze możesz przetestować przez miesiąc EAA, bo kosztuje zaledwie 15zł, roczny abo 80zł. Ogólnie dużo ludzi jeszcze gra w BF4, wg mnie BF4 jest dużo lepszy od BFH, ale to ze względu na to, że BF ma być w klimacie wojennym, a nie zabawa w policjantów i złodziei ;)

4. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kup sobie EAA. W BFa wciąż gra dużo ludzi, ale na tych popularniejszych mapkach. W Fifie karnego broni się trzymając lewy analog (porusza się bramkarz) i prawy (rzuca się). Prawym celujesz również góra-dół (możesz się np. rzucić w lewo na dół, a strzał będzie w lewo góra i nie obronisz).

5. ShuT

ShuT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wielkie dzięki za odpowiedzi :)
    oraz wesołych świąt!

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum