1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie Jtaga

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krizz, Lipiec 1, 2010.

1. Krizz

Krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Panowie jedzie do mnie konsolka z Jtagiem. Kupiłem osobno dysk 320GG oraz obudowe do niego tak by był zainstalowany w konsoli. I teraz mam kilka pytań na które nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi:

1. Zainstalować freeboota czy XBR?
    2. Czy do instalacji w/w programow potrzebny jest dysk czy wgrywa sie go do "pamięci" konsoli?
    3. Czy konsola z Jtagiem obsłuży niestandardowy dysk 320 bez potrzeby zmieniania w nim czegokolwiek?
    4. Jak wykonać połaczenie FTP z kompem tak aby wrzucać do niego gry, gry arcade i w które katalogi?

I pytanie najważniejsze:
    5. Podejrzewam że dostanę konsolkę gołą, bez oprogramowania. Jakie podjąć teraz kroki, co najpierw instalować by móc cieszyc sie w pełni działającą konsolą bez konieczności wkładania płyt?

A wszelką odpowiedź serdecznie dziekuje

Wczytywanie...

Poleć forum