1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie kompatybilności Guitar Hero i Band Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koral32, Grudzień 13, 2011.

1. Koral32

Koral32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż posiadam BAND HERO , i prawie wszystkie wersje gier GH, ostatnio ściągałem utwory z marketplace'a i pościągałem kilka utworów na Rock Band i Rock Band 3, i niestety otóż owe utwory nie działają w grach GH, chciałem zapytać czy wystarczy że kupie tą pierwszą wersje ROCK BAND i wszystkiego ściągnięte utwory będą już kompatybilne?? Chodzi mi o to czy wystarczy że kupie pierwszą wersje czyli gry ROCK BAND i czy utwory z ROCK BAND 3, które ściągnę będą też chodzić na ROCK BAND?? , Proszę mnie nie wysyłać na strony z rockband.com ponieważ tam jest tylko informacja na temat kompatybilności sprzętu do gier , a nie utworów ściągniętych. Prosiłbym o odpowiedź osobę która jest ogarnięta w tym temacie. Oraz drugie moje pytanie, czy jest możliwość wyłączenia stopy w perkusji?? Gdzieś wyczytałem że ponoć jakieś Cheats można wpisać. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. danio520

danio520 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wszystkie piosenki pasują do każdej wersji. Ale polecam Ci kupić RB3 i kupować piosenki bez obawy że nie będzie pasować z wersją gry. :p Ściągnij sobie Rock Band musicstore znajdź piosenke która masz/lub którą chcesz kupić i sprawdź z prawej strony u dołu do jakiej wersji pasują.

4. Koral32

Koral32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten rock band music mozna sciagnac normalnie z marketplace? czy to jest w grze RB3?? i co z tym pedałem stopy??

5. Koral32

Koral32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. adi139

adi139 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DLC to są właśnie te piosenki
    DLC - DownLoadable Content - zawartość do ściągnięcia, czyli ogólnie dodatki.

7. Koral32PL

Koral32PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    OK, dziękuje za odpowiedź, a jeszcze jakby ktoś mi napisał jak się wyłącza ten pedał w perkusji??

Wczytywanie...

Poleć forum