1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie konsoli i przeróbek/flash-a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krakow2000, Lipiec 3, 2010.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Dodam iż jestem nowicjuszem w czym kolwiek co z Xklockiem 360 związane.

1. Czy konsole się przerabia jakimś chipem a potem się wgrywa jakieś oprogramowanie (flash) czy może wgrywa się flash do konsoli nie przerabiając żadnym chipem??
    2. Jak jest ze stabilnością konsoli... są jakieś "modele" które wytrzymają dłużej niż inne ??
    3. Jak przerobię tudzież sflashe konsolę to czy skrócę jej żywot (nie chodzi o xbox live) ??
    4 Nie interesuje mnie gra na Xbox live więc czy ban czy nie mało mnie to interesuje... czy konsola zbanowana czymś poza "banem" się różni od innej konsoli (mam zamiar używkę zakupić więc pytam)
    5. Czy jeśli jest przerabianie chipowe i flash to które lepsze??

Na razie nie mam więcej pytań aczkolwiek zastrzegam sobie możliwość do dopisania kolejnych... moja głowa nie pracuje jeszcze na pełnych obrotach...

Wczytywanie...

Poleć forum