1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie kupna.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xDriver, Styczeń 16, 2012.

1. xDriver

xDriver Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jeśli chodzi o xbox to jestem w tym temacie zielony, dlatego też mam do Was kilka pytań.
    Jak do tej pory mam psp i czasem gram na ps3 u kumpla, ale wydaje mi się że xbox jest lepszy.
    A więc oto i moje pytania:
    1. Gdzie najlepiej kupić xboxa?
    2. Jakiego najlepiej kupić aby wyszło najtaniej?
    3. Mam monitor 19'- jaka będzie jakość obrazu?
    To tyle pytań, dodam iż nie mam zamiaru przerabiać xboxa i chcę kupić nowego :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. Zależy od funduszy ;P Oczywiście najtaniej będzie przez internet. Większość kupuje przez allegro, bo jest tanio, ale ostatnio była ciekawa promocja w ultimie ;) Poszukaj może jeszcze mają jakieś sztuki.
    2.Jeżeli chcesz najtaniej to kup starą wersje fata ;p kupisz śmiecia za 200zł i pograsz 2 dni :D Jeżeli zależy ci na forsie to poszukaj jakiegoś taniego Jaspera lub ew. Falcona. Jaspera da się wyhaczyć za 400zł
    3. Zależy jakim złączem podłączysz. Jakość będzie dobra, ale to jednak mały monitor ;P W końcu w konsoli chodzi o to, żeby usiąść wygodnie w fotelu i grać na TV :D

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Slim pewnie chcesz, to jak chcesz przerobić to na allegro z datą produkcji przed sierpniem 2011, jak nie interesuje Cię przeróbka to w sklepie gdzie najtaniej najlepiej.
    Jak już brać to najlepiej Slim, ew. gdy budżet nie pozwala to Elite z Płytą główną Jasper (najmniej awaryjne są Slimy)
    Jak podłączysz przez kabel VGA to całkiem przyzwoita, najlepiej do telewizora jak masz jakiś większy jak dla mnie min. 32"

5. scorps

scorps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Przejdź się po mieście i poszukaj, porównaj ceny, ale jako tako to sklepy typu MM czy Empik nie maja jakichś wygórowanych cen więc możesz tam kupić
    2. Nowe produkowane obecnie to tylko wersje Slim, może znajdziesz jeszcze gdzieś na allegro nowe Elite, więc zbyt wielkiego wyboru nie masz.
    3. Nie wiem, ale znajomy ma ekran 22 cale i moim zdaniem jest dobry, jednak wygodniej się gra na 40+ :D

6. adeQ

adeQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Już kilka osób udzieliło odpowiedzi co do twoich pytań, ale ja chciałbym uzupełnić odpowiedz do pytania nr 2 :D
    A mianowicie, aktualnie przerabialne slimy i jaspery są droższe od tych nie przerabialnych. Więc polecam kupić slimkę za 675zł. Myslę że będzie to idealna oferta dla osoby która chce w pełni legalnie pograć na multi, w razie problemu odesłać konsolę na gwarancje i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi które wydasz na gry.

8. xDriver

xDriver Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    hm koszty sadze ze z 500zl na nowego xbox'a. Te xbox'y są z 2006 roku więc Ci go odradzam. Z osprzętem wyjdzie +/- 500zł więc lepiej kupić jaspera za taką kasę, napisz w dziale giełda ktoś na pewno ma do sprzedania

10. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
  11. xDriver

xDriver Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0