1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie kupowania przez Xbox live.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez royal93, Kwiecień 3, 2015.

1. royal93

royal93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam kilka pytań odnośnie kupowania gier przez xbox live.
    1. Chcę kupić Assassin's Creed III (cena 49zł na XBL). Rozumiem że nie muszę mieć golda, wystarczy kupić taką kartę http://allegro.pl/karta-przedplacona-csv-50zl-xbox-live-automat-24-i5226369873.html i wykorzystując ten kod z poziomu konsoli kupię tą grę?
    2. Mam mały dysk twardy, czy jeżeli kupię teraz Golda to będę mógł w drugiej połowie kwietnia ściągnąć Assassin Creed IV z usługi Games with Gold? Czy ta gra zostanie przypisana do mojego konta czy po kwietniu już nie będę jej mógł ściągnąć gdy wywalę ją z dysku?

Dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Słuchaj to działa tak:
    Tak tą kartą możesz kupić w sumie wszystko co w markecie sie pojawia, co do samej gry, jeżeli dodasz sobie licencje do konta to masz ją do końca póki nie przeniesiesz jej nigdzie, tzn jeżeli kupisz teraz AC nie mając miejsca to możesz ją pobrać nawet za 2 lata bo masz licencje do niej, to tak jakbyś kupił coś na steamie na PC usunął i chciał zagrać od nowa, wystarczy kliknąć pobierz i łupiesz ile konsola dała :p

Wczytywanie...

Poleć forum